Tag: Ardit

“Nuk ka më tortë me qirinj, por…” Ardit Gjebrea feston ditëlindjen dhe surprizën më të bukur ia bëri e bija

07/06/2020

Dita e sotme është e veçantë për moderatorin Ardit Gjebrea, pasi feston 57-vjetorin e lindjes. Për ta bërë më të bukur, Arditi kishte mbledhur të ... Read More

Në prag të martesës/ Vajza e Agim Bajkos i jep fund lidhjes me moderatorin e njohur

03/06/2020

Blerina Bajko, vajza e Agmin Bajko dhe partneri i saj, moderatori Ardit Roshi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Revista “Story” bën me dije ... Read More

I dha zero pikë te ‘Kënga Magjike’/ Ardit Çuni flet për sherrin me Eneda Tarifën: Ajo uli veten me atë që bëri

31/05/2020

Këngëtarët Eneda Tarifa dhe Ardit Çuni i prishën marrëdhëniet e tyre në dhjetor të vitit që lamë pas, pasi këngëtarja e vlerësoi me zero pikë ... Read More

“Merre shtruar”, ja çfarë i ka thënë aktori Agim Bajko vajzës së tij për lidhjen me moderatorin Ardit Roshi

16/01/2020

Propozimi LIVE i Ardit Roshit për partneren er tij Blerina Bajko ishte një ndër gjërat më të bukura që mund të kishim parë ditët e ... Read More

“Do jemi bashkë deri në vitin 2022!” Çfarë po lajmëron Ardit Gjebrea?

27/03/2019

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka lajmëruar këtë të mërkurë se do të jetë bashkë me shqiptarët çdo të dielë deri në vitin 2022.Përmes një ... Read More

Zyrtare: Ferizaj nënshkruan me Ardit Hoxhajn

11/03/2019

Ferizaj ka arritur që t’i sigurojë shërbimet e sulmuesit shqiptar, Ardit Hoxhaj. Vlonjate ishte pa klub, pasi që kishte nënshkruan me Luftëtarin, por nuk ishte ... Read More