Tag: Arilena

Arilena Ara nuk e ka aspak problem të shfaqet pa grim 

12/05/2019

10:57 | 05/12/2019 Arilena Ara ka publikua foto e pa grimuar. Këngëtarja Arilena Ara e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk e ka aspak problem ... Read More

Arilena Ara në formë të mirë, pozon nga palestra

27/04/2019

Arilena Ara fotografohet në palestër në shoqëri të një personi. Me një postim në Instagram, Arilena Ara tregon një nga mënyrat se si e kalon ... Read More

Arilena Ara i kushton një urim me këngë… sa vjeç bëri sot Vera Grabocka?

21/03/2019

Këngëtarja e njohur Arilena Ara i ka kushtuar një “shumë urime për ty” producentes së njohur Vera grabocka, e cila feston ditëlindjen.Përmes një postimi në ... Read More

Arilena Ara dhe KDDK publikojnë klipin “Last train to Paris”

02/11/2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka publikuar klipin e saj më të ri. “Last train to Paris”, titullohet kënga, të cilën ajo së bashku ... Read More

Arilena me kontratë ndërkombëtare, në radhë dy projekte të reja

07/04/2018

Ende pa u publikuar zyrtarisht, kënga më e re e Arilena Arës është kthyer tashmë në hit. “Last Train to Paris” (“Treni i fundit për ... Read More