Tag: Arjola

Arjola Demiri flet nga izolimi: Komshia më thotë do thërras policinë, vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

28/03/2020

Aktorja e humorist, shumë e dashur për publikun Arjola Demiri në një lidhje në Skype për emisionin “Rudina”, në TV Klan se në këto ditë ... Read More

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

14/02/2020

Irgen Çela dhe Arjola Demiri ndodhen në Zvicër, pasi ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit “I Love Topoja”. Së fundmi Arjola dhe Irgeni ... Read More

Arjola Shehu tregon si e hoqën papritur nga puna në televizion

12/02/2020

Moderatorja e njohur, Arjola Shehu këtë sezon na ka shoqëruar me emisionin “Ditë e re”, ku prezanton krah Kelvin Kadilit. E ftuar në emisionin e ... Read More

Pas filmit “I Love Tropoja”, Arjola Demiri bëhet drejtoreshë: Për shumë kohë na kanë refuzuar

05/02/2020

Pas filmit “I Love Tropoja”, aktorja Arjola Demiri ka marrë postin e rëndësishëm në Tropojë. Ajo është bërë drejtoreshë e Pallatit të Kulturës. Pasi u ... Read More

Nuk përmbahet, moderatori i njohur e puth ‘live’ në emision Arjola Shehun 

08/04/2019

Nuk përmbahet, moderatori i njohur e puth ‘live’ në emision Arjola Shehun  Moderatori shqiptar e ka puthur 'live' në emision, Arjola Shehun. Në profilin e ... Read More