Tag: arrestua

Përfundoi në spital pas arrestimit, Fjolla Morina është shtatzënë. Prokuroria e Kukësit kërkon “arrest me burg”

21/09/2020

Fjolla Morina, këngëtarja e cila u arrestua dy ditë më parë, është dy muajshe shtatzënë. Ekspertiza e mjekut gjinekolog në spitalin e Kukësit, ka dalë në ... Read More

U kap në makinë me armë, Fjolla Morina 4 ditë më parë mori dhuratë nga i dashuri ‘Audi Q7’

19/09/2020

Paraditen e sotme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua në Morinë pasi në çantën e saj është gjetur një armë zjarri. Këngëtarja po ... Read More

Vizatimet e ish-të dënuarve zbulojnë jetën pas hekurave në Egjipt

09/05/2019

Mohamed u arrestua për herë të parë në vitin 2013 në moshën 18 vjeçare ku vuajti pesë vite burg për shkak të përfshirjes së tij ... Read More

Spiunonte policinë tek padroni shpërndarës droge, arrestohet papagalli

27/04/2019

Një papagall u arrestua në Brazil, në shtetin e Piaui. Shpendi ishte instruktuar nga padroni i tij, një shpërndarës droge, për ta lajmëruar nëse vinte ... Read More

Arrestohet reperi i famshëm

19/04/2019

Black, emri i të cilit është Bill K. Kapri, 21 vjeç, u arrestua me armë për akuza të drogës të mërkurën pranë Niagara Falls, Nju ... Read More

Dhuna në Kuvend, heshtje për faljen e të dënuarve

13/04/2019

S A 2019-04-13T15:54:29+02:00 Dejan Davidovski, i dyshuar për ngjarjet e 27 prillit, u arrestua në Suedi më 7 prill. Ai është aktualisht në paraburgim në ... Read More

Lajmet e rreme prezentë gjatë tërë vitit në rrjetet socale

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T15:22:26+02:00 Si u arrestua ish-kryeministri Nikolla Gruevski, në tentativë për të ikur nga Budapesti në Moskë, ishte një nga lajmet e rrejshme që me ... Read More

Lirohet avokati Gazmend Halilaj

20/02/2019

Është liruar avokati Gazmend Halilaj, i cili u arrestua pak më parë lidhur me rastin e abuzimit të së miturës nga Drenasi. Lexo po ashtu: ... Read More

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër (Video)

11/02/2019

Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Pas denoncimit në portale dhe ... Read More

Jay Z kritikon arrestimin e 21 Savage, angazhon ndihmë ligjore

07/02/2019

Jay Z ka dalë në mbrojtje të 21 Savage. Hip hop superylli ka ndarë përkrahjen e tij me pop yllin britanik, i cili u arrestua ... Read More

Përndjekësi i Rihannës shpallet fajtor për vandalizëm dhe tentim vjedhje, por nuk do të shkojë në burg

07/02/2019

Një person nga Kalifornia i cili u arrestua në shtëpinë e Rihannës në Hollywood Hills vitin e kaluar, me shpresën për të kryer marrëdhënie seksuale ... Read More

Lypësit ia gjetën mbi 500 euro, e dënuan duke ia marrë gjysmën e parave (Foto)

28/01/2019

Ludovic Gabor i janë gjetur mbi 500 euro, kur u arrestua nga policia derisa po kërkonte lëmoshë në një rrugë të Mançesterit të Anglisë. Gjatë ... Read More