Tag: arrestuar

Arrestohet një i dyshuar në Trepçë pasi sulmoi mbikëqyrësin e tij

21/05/2019

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një të dyshuar në Trepçë, pasi që i njëjti në vendin e punës ka sulmuar fizikisht mbikëqyrësin e ... Read More

Pengon inspektorët komunal, arrestohet një i dyshuar

21/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një mashkull në Pejë pasi që i dyshuari fillimisht ka penguar inspektorët komunalë, e më pas ka sulmuar fizikisht zyrtarët ... Read More

Arrestohen për vjedhje dy punëtorë të Aeroportit të Rinasit

20/05/2019

Policia e Shqipërisë ka arrestuar dy punonjës të ngarkim -shkarkimit të bagazheve në Aeroportin Ndërkombëtar “Nënë Tereza” Rinas, të dyshuar për vjedhje të pasurisë nga ... Read More

Arrestohen pesë persona për posedim të substancave narkotike

19/05/2019

Policia e Kosovës njofton se janë arrestuar pesë të dyshuar në Gjilan, tre prej tyre Kosovar ndërsa dy të tjerë me nënshtetësi Zvicerane. Sipas raporti ... Read More

Dy të arrestuar në Gjilan, dyshohen për vjedhje

18/05/2019

Policia në Gjilan ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin për vjedhje. Sipas raportit policor, dyshohet se të njëjtit kanë kryer vjedhje në disa ... Read More

Të shtëna me armë në Pejë, arrestohet një person

17/05/2019

Një person është arrestuar pasi që pas një konflikti verbal ka shtënë me armë zjarri në drejtim të femrës me kombësi egjiptiane, ndërsa fizikisht ka ... Read More

Sulmon zyrtarin policor në Podujevë, arrestohet një person

17/05/2019

Një person është arrestuar pasi i njëjti ka penguar zyrtarin policor në kryerje të detyrës. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth ... Read More

Pajisen me patentë shoferi të Kosovës me dokumente të falsifikuara

16/05/2019

Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë ... Read More

Arrestohen dy femra në Ferizaj, vodhën rroba në një lokal

16/05/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy femra në Ferizaj, pasi që të njëjtat kanë vjedhur disa rroba në njërin nga lokalet e ... Read More

Shqipëri, arrestohet i kërkuari nga Interpoli

16/05/2019

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në ... Read More

Deponuan 15 mijë euro fals në bankë, arrestohen një femër dhe një mashkull

15/05/2019

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy persona D. R ( 1991 mashkull) dhe F.Z ( 1996) femër, si të dyshuar se në dy ... Read More

Katër të arrestuar në Fushë Kosovë për marrje me prostitucion

15/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona nën dyshimin se të njëjtit janë marrë me prostitucion. Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë. “Janë arrestuar katër ... Read More