Tag: arrin

iPhone 11 shitet më shumë seç prodhohet

09/10/2019

Gjenerata e re e iPhonet po shitet aq mirë sa që Apple nuk po arrin t’i përmbushë kërkesat e tregut në të gjithë botën, sipas ... Read More

E tmerrshme, kujdes çka hani, kështu krijohet lakra në mënyrë artificiale

02/09/2019

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, shihet se si një person arrin që ta krijojë lakrën në mënyrë artificiale. Përbërja e lëngut me ... Read More

Jo vetëm mediat shqiptare, edhe ato në Francë shkruajnë për Luana Vjollcën

02/08/2019

14:35 | 08/02/2019 Luana Vjollca me pamjen e saj po arrin të magjeps të gjithë. Luana Vjollca ka ditë që ka nisur pushimet luksoze, së ... Read More

Është aprovuar tableta, që rrit dëshirën seksuale tek femrat

24/06/2019

Administrata e Ushqimit dhe Barnave kanë aprovuar barin më të ri, i cili arrin të rikthejë dëshirën seksuale tek femrat, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express.Kjo ... Read More

Mëngjesi i duhur, ky është sekreti i rinisë së përhershme

13/06/2019

Në mes të karrierës, 4 fëmijëve dhe bashkëshortit, aktorja e famshme Nicole Kidman arrin të duket bukur dhe shumë më e re se mosha e ... Read More

Drejtori i AAC thotë se KFOR-i s’lejon hapjen e korridorit ajror Kosovë-Shqipëri

27/04/2019

Republika e Kosovës ende nuk po arrin ta normalizojë hapësirën e ulët për hapjen e korridoreve të reja ajrore me Shqipërinë, Malin e Zi dhe ... Read More

Rekord klikimesh për Dhuratën dhe Soolking, “Zemër” arrin këtë shifër për një ditë

20/04/2019

Rekord klikimesh për Dhuratën dhe Soolking, “Zemër” arrin këtë shifër për një ditë Dhurata Dora dhe Soolking dje publikuan projektin e ri. Dhurata Dora dhe ... Read More

Aksioni madhështor i Ajaxit kur me nga një të prekur të topit arrin te porta e Juventusit

17/04/2019

Aksioni madhështor i Ajaxit kur me nga një të prekur të topit arrin te porta e Juventusit Carles Puyol, Antoine Griezmann dhe Alessandro Del Piero, ... Read More

Morena Taraku provokon fansat nga shtrati

16/04/2019

Morena Taraku arrin të joshë vëmendjen e fansave me secilën fotografi që publikon në rrjetet sociale. Modelja shqiptare numëron mbi 886 mijë ndjekës në rrjetin ... Read More

Juventusi do ta rivalizojë deri në fund Real Madridin dhe Manchester Cityn për Nicolo Zaniolon

19/03/2019

Nëse Roma nuk arrin të futet në Ligën e Kampionëve, një shumë e konsiderueshme e parave do të iknin nga duart e tyre. Kjo do ... Read More

Para-porositë e Samsung kanë thyer rekordet, në SHBA dhe Britani

09/03/2019

Samsung Galaxy S10 po arrin shumë suksese në shitje dhe telefoni u lansua vetëm të premten. Pas lajmit të mëhershëm që Galaxy S10 theu rekordin ... Read More

Cineplexx organizon Dita e Familjes me filmin Lego 2

21/02/2019

Njëri prej filmave të shumë pritur për fëmijë po arrin në Cineplexx. Kinemaja austriake, për filmin e animuar Lego 2, do të organizojë eventin Dita ... Read More