Tag: Arta

‘Xhakarta’ e zhytur në luks, blen orë 30 mijë euro

20/10/2020

Jeta luksoze e aktores së njohur, Arta Elezaj, shpeshherë komentohet në faqet rozë. Ajo jo vetëm që bart rroba të firmave nga më të ndryshmet, ... Read More

Grabitet aktorja Arta Elezaj/ Maskat i hynë në shtëpi dhe i marrin…

13/10/2020

Aktorja Arta Elezaj mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj ... Read More

Rrëfimi i kryeinfermieres së diagnostikuar me kancer që tani po përballet me sëmundjen Covid-19

26/08/2020

Kryeinfermierja e Klinikës së Pulmologjisë Arta Sejdiu, ka rrëfyer punën dhe përvojën e saj me pacientët e sëmurë me Covid-19. Sejdiu e cila është e ... Read More

Nga Dubai në shtëpi/ Aktorja dhe modelja nga Kosova vjen me ca foto seksi nga karantina

15/04/2020

Aktorja dhe modelja Arta Nita po vazhdon që të jetë në karantinë Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet e izoluar dhe ... Read More

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

07/03/2020

Arta Elezaj është një  aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë ... Read More

‘Shoqëron pasanikët në Dubai’/ Aktorja shqiptare reagon pas akuzave

26/02/2020

Aktorja Arta Nitaj ka reaguar ashpër ndaj disa akuzave të disa portaleve kosovare që kanë shkruar për të se “shoqëron pasanikët në Dubai”, përkundrejt një ... Read More

Portreti i familjes/ Rudina poston foto me fëmijët e Mark Frrokun, nuk mungon as vajza e saj

01/02/2020

Marredhenia e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut duket se po perjeton dite te arta. Pasi zyrtarizuar lidhjen e tyre ccifti tashme i eshte perkushtuar biznesit ... Read More

Arta Bajrami paralajmëron këngën e re

27/06/2019

09:23 | 06/27/2019 Këngëtarja Arta Bajrami e ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, e ka paralajmëruar projektin e ... Read More

Arta Marku dorëzon kandidaturën për postin e Prokurorit të Përgjithshëm

29/04/2019

Ditën e fundit të afatit, Kryeprokurorja Arta Marku dorëzoi pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) kandidaturën për postin e Prokurorit të Përgjithshëm. Ajo është ... Read More

Arta Bajrami rikthehet me këngë të re, këto janë detajet

25/04/2019

Arta Bajrami po vjen me projekt të ri muzikor. Arta Bajrami përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re, ... Read More

Atalanta shfrytëzon mungesën e motivimit tek Napoli, merr tri pikë të arta në garën për top katërshe

22/04/2019

Atalanta shfrytëzon mungesën e motivimit tek Napoli, merr tri pikë të arta në garën për top katërshe Ka përfunduar edhe ndeshja e fundit e xhiros ... Read More

Protestojnë gazetarët në Shqipëri: Fjala e lirë, nuk lidhet me zinxhirë

15/04/2019

Truproja i kryeprokurores së përkohshme të Shqipërisë, Arta Markut, shtyu gazetarin Renaldo Salianji, ndërsa ai po i drejtonte një pyetje kësaj të fundit. Ky incident ... Read More