Tag: artistet

Rrëfehet aktori i filmave aksion: Nuk ngjasoj me rolet e mia Jakup Muja: Karriera ime si aktor në Gjermani

19/09/2020

“Artistët shqiptarë kanë pak mbështetje” Me profesion aktor dhe po korr shumë suksese në shtetin gjerman. Jakup Muja, djaloshi kosovar vjen në një rrëfim ku ... Read More

Ermal Fejzullahu ka dy fjalë për kolegët: Është turpi i botës të flasin këngëtarët për mungesë lekësh

23/07/2020

Përhapja e COVID-19 ka ndikuar edhe tek artistët, pasi këta të fundit nuk kanë zhvilluar koncerte, ndërsa së fundmi u ndalua dhe muzika live. Si ... Read More

Flori Mumajesi nis romancën me ish-missin e njohur? Ja fotot që ngritën dyshimet

17/07/2020

Kantautori Flori Mumajesi ishte një ndër artistët e ftuar mbrëmjen e djeshme në ditëlindjen e këngëtares Arilena Ara. Mirëpo, ajo që tërhoqi vëmendjen e të ... Read More

Foto/ Makina e Aurela Gaçes e dëmtuar, këngëtarja: Sapo më goditi…kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë

19/05/2020

Këngëtarja Aurela Gaçe e cila është një ndër artistet që njihet për energjitë e saj të pashtershme, por edhe për transparencën me ndjekësit e saj ... Read More

Elvana dhe Ledri koncert live në Instagram/ Mamaja e reperit nuk përmbahet, ia merr valles

26/04/2020

Dy artistët e dashur të publikut shqiptar, Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë qenë mbrëmjen e sotme në një lidhje ‘live’ me ndjekësit e tyre ... Read More

Çiljeta ka dy fjalë për Fifin dhe Taynën

17/09/2019

17:55 | 09/17/2019 Çiljeta Xhilaga kishte diçka për të thënë diçka për dy artistet e njohura. Çiljeta Xhilaga ishte protagoniste e rubrikës “Kë zgjedh” të ... Read More

Skerdi nuk ka ndërmend të ndal, vazhdon puna për projekte të reja

13/07/2019

12:23 | 13 Korrik 2019 12:23 | 13 Korrik 2019 Skerdi po vazhdon të jetë nga artistët më aktiv në skenë. Skerdi padyshim se është ... Read More

Anëtari i grupit TBA rikthehet në skenën e muzikës me këngë të re

11/05/2019

20:58 | 11 Maj 2019 20:58 | 11 Maj 2019 Zbulohet data e lansimit të projektit të ri nga Cyanide. Cyanide është një nga artistët ... Read More

Dua Lipa ia uron ndjekësve muajin e Ramazanit

06/05/2019

21:31 | 6 Maj 2019 21:31 | 6 Maj 2019 Dua Lipa përmes Instagramit uron muajin e Ramazanit. Një nga artistet më të famshme në ... Read More

Nuk i mungon dielli, Flaka Krelani vjen e ‘nxehtë’ nga pishina edhe natën

03/05/2019

Flaka Krelani është një nga artistet më të përmendura për linjat e saja trupore. Flaka Krelani përveç stilit të saj muzikor komentohet shumë edhe për ... Read More

Bebe Rexha ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si duket tani

03/05/2019

Bebe Rexha ka zbuluar imazhin e saj të ri përmes Instagramit. Bebe Rexha është një nga artistet më të njohura në arenën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net ... Read More

Young Zerka ia uron vetes ditëlindjen me këtë foto të çuditshme

01/05/2019

Young Zerka feston sot ditëlindjen e tij. Young Zerka një nga artistët më unik të estradës për nga stili i këndimit ‘regge rap’ sot feston ... Read More