Tag: asaj

Shpenzoj 15 mijë euro për botox dhe operacione, i dashuri ka një kërkesë

28/12/2019

I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak të vëmendjes që mori nga burrat e ... Read More

Shenjat që tregojnë se jeni të çmendur pas blerjeve

21/10/2019

Në varësi të asaj që po kërkoni – blerja mund të jetë një aktivitet mjaft argëtues. Ka diçka emocionuese në blerjen e diçkaje të re. ... Read More

Vajza që nuk e përjetoi kurrë pubertetin, çfarë është ky çrregullim dhe cilat janë simptomat

23/09/2019

Babwa Mtshawu nuk e ka përjeturar kurrë pubertetin. Asaj nuk i kanë ardhur peroidat, nuk ka pasur rritje të gjoksit dhe nuk ju kanë shfaqur ... Read More

Pse nuk duken mirë vetullat tuaja?

17/09/2019

Vetullat konturojnë fytyrën tuaj dhe i japin asaj strukturë, prandaj është e rëndësishme që t’i mbani ato sa më të rregullta gjatë gjithë kohës. Për ... Read More

Ronaldo me një gol shumë të bukur barazon rezultatin në derbin ndaj Inter

27/04/2019

Është barazuar rezultati në super derbin që po luhet mes skuadrës së Inter dhe asaj të Juventus. Pasi Radja Nainggolan i dha epërsinë skuadrës së ... Read More

Barazohet rezultati në derbin Inter – Roma: Ky është goli i bukur

20/04/2019

Është barazuar rezultati në super ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Inter dhe asaj të Romës. Ishte minuta e 61’ e takimit kur skuadra ... Read More

Adelina Tahiri: Në shtator bëj 5 vite me burrin tim

12/04/2019

Adelina Tahiri ka zbuluar të pathëna rreth jetës private dhe asaj profesionale. Adelina Tahiri ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin ... Read More

Zemërohet Balotelli: S’jam robot, as teveqel dhe as epidemik

26/03/2019

Sulmuesi italian i Marseille, Mario Balotelli, ka reaguar ashpër ndaj asaj që e luan fushatë njolluese kundër tij, duke thënë se shpesh nuk reagon ndaj ... Read More

Shqipëria kundër Andorrës, për ta kthyer shpresën dhe besimin

25/03/2019

Ende pa u shëruar “plagët” e asaj humbjeje me pasoja në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë, që presupozohej skuadra për t’u lënë pas për ëndrrën “Europian”, ... Read More

Sheremet Isufi, top shënues i Prishtinës nga viti 1999 e deri 2019 – Në listë edhe emra si Azem Ahmeti, Uliks Emra, Astrit Fazliu e Enis Fetahu

26/02/2019

FC Prishtina e ka publikuar listën e top 10 shënuesve më të mirë të klubit në periudhën e pasluftës, ndërsa asaj ia ka bashkangjitur edhe ... Read More

Vesel Haxhijaha, mbi pesë dekada me zanatin e berberit (Video)

26/02/2019

Vesel Haxhijaha ishte vetëm 17 vjeç, kur erdhi dhe u punësua në rrojtore. Prej asaj kohe ai tërë jetën ia ka kushtuar zanatit të berberit. ... Read More

Mustafa: Qeverinë gjithëpërfshirëse duhet ta udhëheqë LDK-ja, sepse është partia më e madhe

22/02/2019

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka folur rreth asaj se si duhej dukur Qeveria gjithëpërfshirëse të cilën e kanë propozuar ditë më ... Read More