Tag: Asensios

Juve ka kontaktuar Realin për Asension

05/03/2019

Juventusi është duke planifikuar transferimin e Marco Asensios gjatë verës dhe tashmë besohet se kanë kontaktuar Real Madridin. Sipas TuttuoSport, çdo gjë është në fazën ... Read More

Asensio: Nuk dua ta bart gjithmonë numrin 20, kjo shpjegon gjithçka se si ndihem

13/09/2018

Nuk ka dyshim se ky pritet të jetë sezoni i shpërthimit të Marco Asensios. Sulmuesi i Real Madridit është i gatshëm të shndërrohet në yllin ... Read More