Tag: ashpër

E quajti `gënjeshtare´, Loredana i kthehet Mozzik

15/01/2020

Ditën e djeshme, reperi Mozzik reagoi ashpër pasi dëgjoi intervistën e ish-partneres së tij, Loredana, e cila foli për arsyet e ndarjes. Loredana, u shpreh ... Read More

Paralajmërimet për dorëheqjet në veri: Veseli i kërkon BE-së të luaj rolin që i takon

24/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka reaguar ashpër ndaj paralajmërimit të kryetarëve të sapozgjedhur të komunave të veriut të ... Read More

Thaçi: Berisha është argat i Millosheviqit

21/05/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është treguar shumë i ashpër në “Open” ndaj ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, duke pohuar se Berisha është argat i ... Read More

Kryetari i Plisave: ‘’Llapi o me Prishtinën, jo me Patatinën’’

16/05/2019

12:26 | 16 Maj 2019 12:26 | 16 Maj 2019 Kryetari i tifogrupit ‘Plisat’, Albert Kastrati ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të fundit të Tahir ... Read More

21 vite nga Beteja e Llapushnikut

10/05/2019

21 vite më parë në Llapushnik të Drenasit u zhvillua beteja e ashpër ndërmjet forcave të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe pushtuesve serbë, betejë kjo ... Read More

Gara për Këpucën e Artë – Ja si qëndrojnë statistikat

29/04/2019

Një garë e ashpër po zhvillohet për çmimin individual, ‘Këpuca e Artë’. Për dallim prej viteve të tjera, këtë vit është ylli portugez, Cristiano Ronaldo, ... Read More

NUNS: Vuçiq t’u kërkojë falje gazetarëve

28/04/2019

Shoqata e Gazetarëve të Pavarur të Serbisë (NUNS) dënon ashpër deklaratën e presidentit serb Aleksandar Vuçiq, në të cilën gazetarët e pavarur nga veriu i ... Read More

Asim Gashi i kundërpërgjigjet ashpër serbit që i tha se Adem Jashari ishte terrorist

23/04/2019

Asim Gashi i kundërpërgjigjet ashpër serbit që i tha se Adem Jashari ishte terrorist Asim Gashi i është përgjigjur ashpër një serbi që i komentoi ... Read More

Ndjekësja i shkruan koment fyes, Linda Halimi e bën të ‘pendohet’

23/04/2019

Linda Halimi ka reaguar ashpër ndaj komentueses që e ka fyer në rrjete sociale. Linda Halimi së fundi ka publikua një imazh të vajzës në ... Read More

Seveni e quan Noizyn ‘bërllok’ pasi e fshiu duetin “Si me kon zezake”

22/04/2019

Seven Saraçi ka reaguar ashpër ndaj Noizyt, i cili e ka fshirë nga kanali YouTube këngën që e kishin bashkë. Seven Saraçi përmes rrjeteve sociale ... Read More

Cardiff dhe Nantes e vazhdojnë turpin rreth pagesës së Sala

16/04/2019

Edhe pas vdekjes së Emiliano Sala, po vazhdon debati i ashpër në mes të Cardiffit dhe Nantes rreth pagesës së transferimit. Nantes e ka dërguar ... Read More

Gundogan kritikon Cityn: Kjo është arsyeja pse nuk jemi skuadër e madhe

10/04/2019

Ilkay Gundogan ka reaguar ashpër pas humbjes së Manchester Cityt nga Tottenham Hotspur në Ligën e Kampionëve. Skuadra e Manchester Cityt ka pësuar humbje 1:0 ... Read More