Tag: Askush

Shumë njerëz nuk e dinë që kanë parazitë në organizëm: Mësoni cilat janë simptomat, pasojat dhe si të mbroheni!

16/06/2020

Fatkeqësisht, askush nuk është i sigurt kur është fjala për infektimin me parazitë. Mjafton që të mos i lajmë duart pas ushqimit, të pinë ujë ... Read More

Shtatë këshillat për largim të akneve dhe problemeve tjera të lëkurës

03/01/2020

Deri sot, askush nuk ka zbuluar ilaçin universal për të shëruar lëkurën tuaj një herë e përgjithmonë.Statistikat tregojnë se 95% e të gjithë njerëzve në ... Read More

Morena merr vendim të papritur që nuk do iu pëlqejë aspak fansave të saj

25/10/2019

17:01 | 10/25/2019 Morena Taraku ka marrë një vendim që askush nga fansat e saj nuk e priste. Morena Taraku ditë më parë ka publikuar ... Read More

Papagalli më i madh në tokë, peshon sa një fëmijë

10/08/2019

E megjithatë askush nuk e ka fatin që ta shoh përballë, pasi ai jetoi rreth 20 milion vjet më parë në atë që tani është ... Read More

Një mënyrë e lehtë për të rregulluar problemin me kapsllëk

03/08/2019

Askush nuk kemi dëshirë  të flasim për kapsllëk, pasi qe vetëm ideja e kapsllëkut na tmerron dhe shpesh pyesim veten se ku po gabojmë nëse ... Read More

Njerëzit që mund të përshtaten në çdo situatë

04/06/2019

Rehatia është jashtëzakonisht i rëndësishëm dhe askush nuk do ta mohojë këtë fakt. Por ndonjëherë kërkesa jonë për t’u ndjerë e rehatshme na bën të ... Read More

Melinda i kërkon falje publike Taynës për ‘diss-in’ kundrejt saj 

25/04/2019

Melinda i ka befasuar të gjithë me reagimin e saj të fundit dhe askush nuk e priste. Në vitet e fundit skena e repit shqiptar ... Read More

Eliminojeni dhjamin e barkut vetëm më këto 10 pije që mund t’i përgatisni vetë

17/04/2019

Depozitat e dhjamit në zonën e barkut janë diçka që askush nuk i dëshiron, por pavarësisht pamjes, yndyra e barkut gjithashtu paraqet rreziqe serioze për ... Read More

Gol nga mesi i fushës, për t’ia siguruar fitoren skuadrës së tij

13/04/2019

13:04 | 04/13/2019 Nicolas Belvito ndoshta nuk njihet nga askush jashtë France sepse luan me skuadrone Grenoble në Ligue 2 të vendit në fjalë. Mirëpo ... Read More

4 shenjat që tregojnë se marrëdhënia juaj do të zgjasë përgjithmonë

03/04/2019

Askush nuk e ka një marrëdhënie të përkryer, megjithatë të gjithë ne njohim të paktën një çift që i ka bërë ballë çdo sfide. Edhe ... Read More

Baza e jetës është respekti!

31/03/2019

Baza e jetës nuk është dashuria, por respekti, sepse ka dashuri vetëm aty ku ka respekt. Askush nuk do pa respekt. Të duash pa respekt ... Read More

Haradinaj: Askush nuk është mbi ligjin, sistemi i drejtësisë të luftojë mosndëshkueshmërinë

20/03/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se askush nuk është mbi ligjin dhe se Kosova ka kapacitete e guxim për t’u ballafaquar me raste ... Read More