Tag: asnjëherë

Haradinaj: Raportet me Amerikën të mira si kurrë më parë, mund ta vizitoj brenda javës (Video)

15/05/2019

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se raportet e Kosovës me Amerikën janë më të mira se asnjëherë më parë. Haradinaj, në “Debat Plus” në RTV ... Read More

Ambasadori zviceran: Në Ballkan nëse filloni t’i prekni kufijtë hyni në telashe, është mirë që kjo ide të largohet përgjithmonë

08/05/2019

Ambasadori i Zvicrës në Kosovë, Jean Hubert Lebet, ka thënë se korrigjimi i kufijve asnjëherë nuk ka funksionuar. Ai madje ka thënë se prekja e ... Read More

Haradinaj: Do të varrosen keq politikisht ata që diskutojnë idenë e kufijve (Video)

07/05/2019

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova asnjëherë nuk ka pas lëkundje të marrëdhënieve me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Këtë deklaratë Haradinaj ... Read More

Çitaku: Kur foli Vasfija, në sallën e Kongresit Amerikan zotëroi heshtja dhe lotët

30/04/2019

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka thënë se asnjëherë në Kongresin Amerikan nuk ka pasur më shumë emocione sesa ... Read More

Rita Ora nis përgatitjet për “Met Gala”

29/04/2019

Ani pse është shumë e zënë me turne, Rita nuk e ndal asnjëherë aktivitetin fizik në palestër. Rita Ora ka publikuar një fotografi në Instagram, ... Read More

DJ me famë botërore bën shqiponjën pranë reperit shqiptar

25/04/2019

Artistët shqiptarë që kanë arritur famë në botë, nuk hezitojnë asnjëherë të tregojnë haptas prejardhjen e tyre. Reperi Gashi përmes një postimi në Instagram, u ... Read More

Rita Ora bën simbolin e shqiponjës në mes të skenës në Norvegji

23/04/2019

Rita Ora e ka bërë simbolin e shqiponjës në mes të Norvegjisë. Rita Ora, nuk po e harron asnjëherë prejardhjen e saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Bërnabiq: Demarkacioni me Kosovën nuk ka qenë në agjendë, por ishte si një alternativë

23/04/2019

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq tha se përcaktimi i kufirit me Kosovën nuk ka qenë asnjëherë në agjendë, mirëpo ka ekzistuar si njëra ndër alternativat ... Read More

Receta 100 për qind natyrale që ju bën të mos keni nevojë për medikamente

17/04/2019

Sipas ekspertëve të mjekësisë alternative, kjo recetë është krejtësisht natyrale dhe ju bën që asnjëherë të mos keni më nevojë të shkoni në farmaci për ... Read More

Dërguti flet rreth akuzave se ishte pjesë e SHIK-ut: Në Vetëvendosje ka njerëz që e gjuajnë gurin dhe e fshehin dorën

17/04/2019

Deputetja e Partisë Socialdemokrate, Aida Dërguti, ka thënë se ajo asnjëherë nuk ka qenë pjesë e SHIK-ut, transmeton Telegrafi Ajo, në fjalimin e saj në ... Read More

Shujta e mëngjesit që e largon kolesterolin, sheqerin në gjak dhe peshën e tepërt

16/04/2019

Shujta e mëngjesit është shujta më e rëndësishme e ditës dhe asnjëherë nuk duhet ta shmangni. Ka shumë njerëz të cilët besojnë se e mirëmbajnë ... Read More

Milani merr vendim për Gattuson pas humbjen me Sampdorian

31/03/2019

Drejtori i Milanit, Leonardo ka thënë se asnjëherë nuk e kanë menduar shkarkimin e Gennaro Gattuso, duke këmbëngulur se dy muaj janë të gjatë për ... Read More