Tag: asnjëherë

Rrëfimi i Bora Zemanit për shkurorëzimin: Mund ta quaj edhe dështim, por akoma besoj te dashuria

17/03/2019

Sa herë që Bora Zemani merret në intervistë, nuk i shpëton asnjëherë pyetjes për divorcin e saj. Edhe pse kanë kaluar dy vjet, sërish kureshtja ... Read More

Smajl Latifi: S’ka zgjedhje parlamentare deri në vitin 2021

16/03/2019

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Smajl Latifi, ka vlerësuar se Kosova asnjëherë nuk ka qenë më e fuqishme në aspektin politik sesa ... Read More

Efektet fizike e psikologjike që i përjetoni kur dikush jua thyen zemrën

14/03/2019

Nëse asnjëherë nuk jua ka thyer ndokush zemrën, atëherë mund ta konsideroni veten si një prej njerëzve më me fat në planet. Ndarjet e këqija ... Read More

Tradhtia dhe Horoskopi: Cilat shenja priren të tradhtojnë e cilat jo

07/03/2019

Tradhtia tani është më e zakonshme sesa asnjëherë më parë. Siç duket, shumë e shumë njerëz tani po e praktikojnë këtë akt pabesie dhe janë ... Read More

Rifat Jashari fton për unitet: Për hir të Zotit dhe pasardhësve tanë, ta ruajmë shtetin dhe pavarësinë tonë

06/03/2019

Lufta e Adem Jasharit qartësoi si asnjëherë më parë raportet me Serbinë, duke paraqitur në mënyrën më të mirë fundin e regjimit serb dhe të ... Read More

Ursula fon der Lajen: Greqia dhe Maqedonia e Veriut shembull se çfarë do të thotë Evropa

05/03/2019

5 Mars 2019 / 14:47 Kompromiset asnjëherë nuk janë të lehta, por e hapin rrugën drejt një të ardhme më të mirë. Greqia dhe Maqedonia ... Read More

Shqiptarët bëhen bashkë në zgjedhjet për Komunën e Tuzit

02/03/2019

Në zgjedhjet që do të mbahen më 3 mars në Mal të Zi, si asnjëherë më parë partitë politike shqiptare kanë themeluar Forumin Shqiptar për ... Read More

“Semafori”, super projekti nga PINT në albumin “USA” ku përmenden Muhamed Aliu, Maradona, Ismet Munishi dhe James Harden

28/02/2019

Seti i shkathtësive të tyre nuk duhet të vihet asnjëherë në kontestim. Këtë ata e dëshmuan edhe në albumin më të ri të tyre, “United ... Read More

Opozita rrethon Parlamentin, protestuesit sulmojnë ministrin Blendi Klosin

26/02/2019

Në fjalën përballë protestuesve, Kryetari i PD, Basha, tha se asnjëherë nuk është mbledhur një numër kaq i madh qytetarësh brenda kaq pak orësh. Ai ... Read More

Kylie vazhdon të mohojë se ka bërë operacione: Nuk do të bëja kurrë diçka të tillë

21/02/2019

Kylie Jenner është betuar se asnjëherë nuk ka bërë operacion plastik, përkundër akuzave të vazhdueshme për ndërhyrje estetike. Pjesëtarja e klanit Kardashian/Jenner pohon se arsyeja ... Read More

Çollaku: Letrën nga Amerika duhet ta marrim shumë seriozisht

14/02/2019

Këshilltari i presidentit Hashim Thaçi, Bekim Çollaku, ka thënë se asnjëherë nuk pritet nga shteti i Serbisë që të sillet në mënyrë të civilizuar ndaj ... Read More

Kosova në grevë, Haradinaj emëron edhe një zëvendësministër

30/01/2019

Qeveria e Kosovës si asnjëherë më parë është në gjendje kolapsi, pasi që ende nuk është votuar buxheti për këtë vit, kurse në anën tjetër ... Read More