Tag: aspak

Si të eleminojmë erën e cigareve nga veshjet

21/07/2019

Kjo aromë e aspak e këndshme ju ndjek në shtëpi dhe duket sikur mbështjell çdo gjë që prekni.  Por si mund të shmanget aroma e ... Read More

Shefi kap punëtoren duke fjetur në orar të punës, shikoni çfarë i bënë

11/06/2019

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur në Sidney të Australisë.Kamerat e sigurisë së lokalit, regjistruan duke fjetur punonjësen e pastrimit gjatë orarit të punës, ... Read More

Reagimi katër fjalësh i Ferguson për Solskjaer pas humbjes nga Cardiff

17/05/2019

12:25 | 17 Maj 2019 12:25 | 17 Maj 2019 Sir Alex Ferguson nuk është parë aspak i kënaqur pas humbjes së Manchester United në ... Read More

Në ‘Old Trafford’ ka një ofertë spektakolare për Paul Pogban

15/05/2019

18:57 | 05/15/2019 Sezoni 2018/2019 nuk ka qenë aspak i mirë për Paul Pogban te Manchester United. Mesfushori francez ka disa muaj që është lidhur ... Read More

Arilena Ara nuk e ka aspak problem të shfaqet pa grim 

12/05/2019

10:57 | 05/12/2019 Arilena Ara ka publikua foto e pa grimuar. Këngëtarja Arilena Ara e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk e ka aspak problem ... Read More

S’ka paqe te PSG-ja, Neymar konfrontohet verbalisht me yllin e skuadrës

08/05/2019

11:27 | 8 Maj 2019 11:27 | 8 Maj 2019 Paris Saint-Germain nuk po kalon aspak momente të mira në fundin e sezonit. Pak ditë ... Read More

Pas Ramseyt, edhe një tjetër lojtar largohet nga Arsenali

05/05/2019

22:38 | 5 Maj 2019 22:38 | 5 Maj 2019 Arsenali nuk po shijon aspak një sezon të mirë, duke i shtuar edhe problemet me ... Read More

Barcelona humb përsëri Dembelen, lojtari pëson tjetër dëmtim

04/05/2019

21:19 | 4 Maj 2019 21:19 | 4 Maj 2019 Ndeshja mes Barcelonës dhe Celta Vigo nuk ka filluar aspak mirë për katalanët. Anësori francez ... Read More

Analistët për takimin e krerëve të shtetit: Mesazhe të paqarta

04/05/2019

Takim me mesazhe aspak të qarta dhe pa ndonjë platformë se si duhet të dilet me një zë në dialogun me Serbinë. Ky është vlerësimi ... Read More

Vijojnë problemet për Realin, Zidane merr lajm të keq

02/05/2019

Real Madrid nuk po shijon aspak një sezon të mirë, duke mbetur edhe zyrtarisht pa asnjë trofe. Los Blancos rikthyen në stol Zinedine Zidane dhe ... Read More

Zyrtare: Denis Suarez humb pjesën e mbetur të sezonit

29/04/2019

Një lajm aspak i mirë është mësuar sot për skuadrën e Arsenal, e cila do të humb yllin e skuadrës për pjesën e mbetur të ... Read More

Ylli i Napolit dhe Ancelotti prishin raportet

20/04/2019

Situata në skuadrën e Napolit duket se nuk është aspak e mirë. Ylli i skuadrës, Lorenzo Insigne dhe trajneri Carlo Ancelotti duket se nuk i ... Read More