Tag: Aurela

Aurela Hoxha flet nga karantina në Barcelonë: Situata e frikshme kur isha në Milano

25/03/2020

E vetë izoluar është edhe Aurela Hoxha. Teksa prej kohësh jeton në Barcelonë me të dashurin e saj. modelja rrëfen situatën e vështirë që kaloi ... Read More

I dedikoi këngë dhunës ndaj femrave, Aurela Gaçe: E kam ndjerë edhe mbi shpatullat e mia

26/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe e ftuar në programin “Rudina”, ka treguar disa detaje që qëndrojnë pas këngës “Veten dua gjallë”. Kënga e ... Read More

I dedikoi këngë dhunës ndaj femrave, Aurela Hoxha: E kam ndjerë edhe mbi shpatullat e mia

26/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe ftuar në programin “Rudina”, ka treguar disa detaje që qëndrojnë pas këngës “Veten dua gjallë”. Kënga e re ... Read More

“Ishte pa të brendshme”/ Nxehet Aurela: I kisha veshur, ju të nxirrni nga vetja

23/02/2020

Aurela Hoxha ka bërë edhe njëherë mediat të flasin për të, teksa shkëlqeu me një fustan të kuq në Javën e Modës në Milano. Duke ... Read More

Aurela Hoxha mashtron fansat: Kam hequr mbushjen e buzëve

15/02/2020

Modelja Aurela Hoxha ka pozuar vetëm me të brendshme duke provokuar edhe njëherë në rrjetet sociale. Me paruke bionde dhe të brendshme rozë pastel, modelja ... Read More

Foto/ Duke gatuar me të brendshme në kuzhinë, kjo është amvisa për të cilën bëhet fjalë

11/02/2020

Aurela Hoxha, e cila është një ndër modelet më të komentuara, gjithmonë tërheq vëmendje me fotot që poston herë pas herë në rrjetet sociale. Me ... Read More

“E çaj dallgën me kokë”, Aurela Gaçe me video epike nga pushimet

06/02/2020

Pas koncerteve e mbrëmjeve të shumta muzikore, Aurela Gaçe ka gjetur pak pushim për vete. Këngëtarja ndodhet me familjen jashtë vendit dhe po i shijon ... Read More

Emocione në prag të ‘Eurovisionit’, Aurela ka një mesazh për Jonidën

23/04/2019

Aurela Gaçe e ka kujtuar me emocion paraqitjen e saj në "Eurovision". Aurela Gaçe përmes një postimi në Instagram, ka folur rreth eksperiencës në “Eurovision”, ... Read More

Aurela Gaçe hap arkivat, kështu dukej 24 vite më parë

08/04/2019

Aurela Gaçe është kthyer prapa në kohë, duke publikuar imazhe të realizuara shumë vite më parë. Aurela Gaçe ka publikuar disa fotografi në Instagram, të ... Read More

Aurela Gaçes i ndodh e papritura në studio 

03/04/2019

Aurela Gaçes i ka ndodhur e papritura, ja çfarë gjeti në studio. Këngëtarja Aurela Gaçe së fundmi është befasuar në studion, shkruan lajmi.net. Dy fanse ... Read More