Tag: autobus

TRAGJIKE/ Autobusi bie në lumë, humbasin jetën 6 futbollistë

20/09/2020

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Ganë,  ku një autobus me 36 futbollistë të rinj ka rënë në lumë duke humbur jetën 6 adoleshentë. Lajmi ... Read More

Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit

30/12/2019

Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshmeSado që të jeni shtatshkurtër, është e vështirë “t’i paketoni ... Read More

Të gjithë futbollistët e tjerë të Real Madridit largohen me autobus, ky sulmues udhëton me veturë private

29/04/2019

Të gjithë futbollistët e tjerë të Real Madridit largohen me autobus, ky sulmues udhëton me veturë private Gareth Bale nuk u kthye me ekipin e ... Read More

Autobusi pa udhëtar rrëshqet nga rruga, ushtarët e FSK-së i dalin në ndihmë (Foto)

12/03/2019

Një autobus ka dal nga rruga sot në orët e hershme të mëngjesit, si pasoj e temperaturave të ulëta si dhe reshjet e borës, në ... Read More

Autobusi i ARM-së, shkrumbohet nga zjarri

29/10/2018

29 Tetor 2018 / 10:49 Një autobus i Armatës së Republikës së Maqedonisë sot në mëngjes, rreth orës 6:30 u përfshi nga flakët. Autobusi ishte ... Read More