Tag: aventurën

Mustafi i hapur për largimin nga Arsenal

22/09/2019

11:44 | 09/22/2019 Shkodran Mustafi mund të mos e ketë të gjatë aventurën e tij tek Arsenal. Mbrojtësi me prejardhje shqiptare nuk ka pasur paraqitjet ... Read More

Milot Rashica po shijon sezonin më të mirë në karrierë

01/04/2019

Nuk e nisi mirë aventurën te Werder Bremen, por gjërat kanë ndryshuar rrënjësisht për Milot Rashicën në vitin 2019. Ai po shijon sezonin më të ... Read More

Stërvitje të veçanta për sigurinë në stadium para ndeshjes Shqipëri-Turqi

13/03/2019

Më 22 mars, Kombëtarja shqiptare do të nisë aventurën e saj në ndeshjet kualifikuese për ‘Euro 2020’ me ndeshjen ndaj Turqisë, një sfidë që do ... Read More

Zyrtare: Liridon Krasniqi vazhdon në Malajzi, tani tek Melaka United

22/01/2019

Liridon Krasniqi ka vazhduar aventurën e tij në Super Ligën e Malajzisë, këtë herë të Melaka United. Futbollisti nga Kosova ishte pjesë e Kedah, ku ... Read More

Mavraj pëson frakturë në dorë, një javë jashtë fushave

15/01/2019

Mërgim Mavraj nuk e nis me këmbë të mbarë aventurën e tij te klubi i Ingolstadt në Bundesliga 2. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare dhe tashmë ... Read More

Agjenti i Gabigol, Pedroso: Ëndrra e tij është Interi

15/01/2019

Ditë më parë Flamengo zyrtarizoi huazimin e Gabriel Barbosas nga Interi. Gabigol vazhdoi aventurën e tij në Brazil pasi nuk ka shumë hapësirë te zikaltrit ... Read More