Tag: avion

E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet

12/03/2019

12 Mars 2019 / 11:40 Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal. Saudi ... Read More

Ky është ‘droni’ më i madh në botë, thuhet se mund të zëvendësojë satelitët

26/11/2018

Ky avion gjigant, me tre bishta e me vetëm njërin krah sa një avion pasagjerësh, është më shumë si dron, por mund të bëjë punën ... Read More

Bashkëlojtarët ia paguajnë biletën futbollistit danez për ta takuar vajzës e porsalindur

18/06/2018

Lojtarët e ekipit kombëtar danez ia kanë paguar një avion privat shokut të tyre, Jonas Knudsen, që të udhëtojë në Danimarkë për të takuar vajzën ... Read More

Rrëzohet një avion në Shqipëri, Berisha nxjerr fotot dhe pretendon se është i “narko-mushkonjave”

26/11/2017

Bie një avion në periferi të Lezhës. Lajmin e ka publikuar para pak minutash ish-kryeministri Sali Berisha, referuar denoncimit të një mesazhdërguesi në rrjetet sociale, ... Read More