Tag: baba

“Mehmet Kosova” një burrë i dashur, i bën gruas super dhurata

20/10/2020

Baba për herë të parë, “Mehmet Kosova” i bën gruas super dhurata. Aktori turk Kenan Imirzalioglu i njohur për rolin e “Mehmet Kosovës” shumë shpejt ... Read More

“Si baba”/ Ç’na panë sytë? Gjysmë të zhveshur, Ledri publikon foton më të veçantë me Sarën dhe jep lajmin…

09/10/2020

Ledri Vula po e pret me padurim për t’u bërë baba… Ndaj dhe për këtë fakt, neswr këngëtari do të publikojë këngën “Si baba”! Plot ... Read More

“Melodia më e bukur e jetës”, Kledi Bahiti bëhet baba për herë të parë. Ja emri i veçantë i vogëlushit

01/10/2020

Kledi Bahiti, kompozitori shumë i pëlqyer nga publiku është bërë baba për herë të parë. Gazetarja bukuroshe, Pejana Elezi, ka sjellë në jetë një djalë, ... Read More

“Alkooli po më shkatërronte dita-ditës”, rrëfehet Kastro Zizo: Ja përse hoqa dorë

30/09/2020

Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë pak kohë më parë dhe ardhja në jetë e Dantes e bëri të reflektonte.  Në një ... Read More

Kryebashkiaku aktor bëhet baba për herë të dytë, ja emri i veçantë i vajzës

24/09/2020

Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Aktori i humorit dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të dytë, të cilën kanë ... Read More

Nga vendi i dasmës tek emri i bebushit, Eduart Grishaj i tha të gjitha

22/07/2020

Regjisori Eduart Grishaj do të bëhet baba për herë të parë me partneren Arbana Osmani, ndërsa çifti është në pritje të një djali. Megjithatë, çifti ... Read More

Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledrit nxjerr barkun dhe ne na mbetën sytë aty…

25/06/2020

Vetëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ledri do të bëhej baba për herë të parë. Në rrjetet sociale, e dashura e ... Read More

Në pritje të një vajze/ Partnerja e Ledrit publikon foto

25/06/2020

Vëtëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ledri do të bëhej baba për herë të parë. Partnerja e tij, Sara është në ... Read More

Ledri baba për herë të parë/ Flet reperi: Dua ta kem dhe unë atë ndjenjë

23/06/2020

Mediat kosovare raportuan ditën e djeshme se Ledri Vula së shpejti do të bëhet baba i një vajze. Ai dhe partnerja, Sara janë në pritje ... Read More

Mc Kresha bëhet baba, vjen në jetë Iza

08/06/2020

Mc Kresha është bërë baba ditën e sotme. Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, ndërsa bashkëshorja e tij, Erzina Shehu, ka sjellë në jetë ... Read More

Ditë gëzimi për Boris Johnson/ Pasi mundi Koronavirusin, kryeministri bëhet me djalë

29/04/2020

Kryeministrit Britanik, Boris Johnson është bërë baba për herë të pestë. Ai dhe partnerja e tij Carrie Symonds janë bërë prindër të një djali. Zëdhënësi ... Read More

Lë vajzën në aeroport me pasaportë të skaduar dhe largohet pa të

21/02/2020

Babi lë vajzën 14-vjeçare, në aeroport me pasaportë të skaduar. Një baba la vajzën e tij 14-vjeçare në aeroport pasi zbuluan se asaj i kishin ... Read More