Tag: Bajrami

Vedati në emocionet e ndeshjes së mbrëmshme: Unë biri yt Kosovë, shihemi në ‘Euro 2020’

15/10/2019

18:01 | 10/15/2019 Vedat Bajrami ka dy fjalë për përfaqësuesen e Kosovës. Kosova mbrëmë ka luajtur kundër Malit të Zi, ku triumfoi me rezultat 2:0, ... Read More

Rekord personal nga Dj Regard me projektin ‘Ride It’ 3 milion ‘streams’ në Spotify

10/08/2019

Hajriz Bajrami menaxheri i Dj Regard njofton se ka pranuar disa oferta nga kompani internacionale për bashkëpunime me emra te njohur, shkruan lajmi.net. Po ashtu ... Read More

Arta Bajrami paralajmëron këngën e re

27/06/2019

09:23 | 06/27/2019 Këngëtarja Arta Bajrami e ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, e ka paralajmëruar projektin e ... Read More

Përmbyllet aksioni për vaksinimin e qenve me pronarë

19/05/2019

Drejtori i Bujqësisë dhe Pylltarisë, Burim Bajrami, ka inspektuar sot aksionin për vaksinimin e qenve me pronarë kundër sëmundjes së tërbimit, i cili po zhvillohet ... Read More

Përkujtohet Komandant Bardhi, marrin pjesë Thaçi dhe Veseli

14/05/2019

Me rastin e 20-vjetorit të rënies së komandantit të Brigadës 162 “Agim Bajrami”, Qamil Ilazi, Komandant Bardhi, është mbajtur akademi përkujtimore për të nderuar veprën ... Read More

Limaj: Komandant Bardhi, shembulli më i mirë se si i dilet zot vendit

14/05/2019

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka kujtuar komandantin e brigadës 162 “Agim Bajrami”, Qamil Ilazin i njohur si komandant Bardhi. Limaj ka thënë se ... Read More

Bajrami: Kosova nuk duhet të bisedojë me Serbinë për çështjen e territoreve

07/05/2019

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Arsim Bajrami, ka thënë se Kosova nuk duhet të dialogojë me Serbinë për çështje të territoreve si dhe nuk ... Read More

Arta Bajrami rikthehet me këngë të re, këto janë detajet

25/04/2019

Arta Bajrami po vjen me projekt të ri muzikor. Arta Bajrami përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re, ... Read More

Vedat Bajrami pranon dhuratë të veçantë nga Mergim Mavraj

16/04/2019

Aktori kosovar, Vedat Bajrami ka pranuar një dhuratë nga futbollisti Mergim Mavraj. Vedat Bajrami përmes rrjeteve sociale ka treguar se mori dhuratë një fanellë nga ... Read More

Arta Bajrami reagon pas dasmave të fundit në estradë: A ka ndonjë lajm për viza?

08/04/2019

Arta Bajrami reagon pas dasmave të fundit në estradë: A ka ndonjë lajm për viza? Pas dasmave të fundit në estradë, Arta Bajrami ka dy ... Read More

Zejno Bajrami, shahist me shikim të dëmtuar dhe shumë çmime

24/03/2019

24 Mars 2019 / 16:08 Zejno Bajrami është shahisti shqiptar që merr pjesë në garën evropiane të shahut që mbahet këto ditë në Shkup. Ajo ... Read More

Bajrami: Marrëveshja e Rambujesë parashihte edhe mundësinë e kthimit të policisë serbe në Kosovë (Video)

19/03/2019

Profesori Arsim Bajrami, si njëri ndër pjesëmarrësit në Konferencën e Rambujesë, ka thënë se refuzimi i Serbisë për të nënshkruar marrëveshjen i konvenoi Kosovës, NATO-s ... Read More