Tag: banesën

Foto/ “Unë pas karantinës”, Luana Vjollca tregon planet pas izolimit

03/04/2020

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ndodhet e izoluar në banesën e saj, po ashtu si pjesa tjetër e qytetarëve si rrjedhojë e masës së ndërmarrë ... Read More

Vidhen stoli ari në një banesë në Pejë

05/04/2019

Një femër në Pejë ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar në banesën e saj duke i vjedhur një sasi stoli ari, ... Read More

Një grua gjendet e vdekur në Fushë Kosovë, Policia jep detaje

21/03/2019

Një grua është e moshës 48 vjeçare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e ... Read More

Hynë në banesë me forcë, vodhën para dhe ari

11/03/2019

Një person ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar me forcë në banesën e tij në Prizren. I njëjti ka deklaruar se personat ... Read More

Gostivari sot do të përcjellë edhe 9 viktima për në banesën e fundit

15/02/2019

15 Shkurt 2019 / 13:22 Sot Gostivari do të përcjellë për në banesën e fundit edhe 9 viktima të cilët kanë ndërruar jetë në aksidentin ... Read More