Tag: barazuar

Raptors baraspeshon gjithçka me Bucks

22/05/2019

8:27 | 22 Maj 2019 08:27 | 22 Maj 2019 Toronto Raptors e ka barazuar në 2-2 serinë me Milwaukee Bucks pas fitores 120-102, në ... Read More

Harden i jashtëzakonshëm, Rockets barazojnë serinë me Warriors

07/05/2019

8:09 | 7 Maj 2019 08:09 | 7 Maj 2019 Houston Rockets e ka barazuar serinë 2-2 ndaj Golden State Warriors, pas fitores së dytë ... Read More

Drama në NBA i takon Denver Nuggets

06/05/2019

8:04 | 6 Maj 2019 08:04 | 6 Maj 2019 Denver Nuggets ka rikthyer gjithçka nën kontroll dhe ka barazuar serinë me Portland Trail Blazers. ... Read More

Ronaldo me një gol shumë të bukur barazon rezultatin në derbin ndaj Inter

27/04/2019

Është barazuar rezultati në super derbin që po luhet mes skuadrës së Inter dhe asaj të Juventus. Pasi Radja Nainggolan i dha epërsinë skuadrës së ... Read More

Barazohet rezultati në derbin Inter – Roma: Ky është goli i bukur

20/04/2019

Është barazuar rezultati në super ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Inter dhe asaj të Romës. Ishte minuta e 61’ e takimit kur skuadra ... Read More

Van Basten: Ky do të jetë rezultati i ndeshjes Juventus – Ajax

16/04/2019

Marco Van Basten ka parashikuar çerekfinalen Juventus – Ajax. Ajax dhe Juventus kanë barazuar 1:1 në ndeshjen e parë të zhvilluar në Holandë, ndërsa sonte ... Read More

PSG shpëton nga humbja e dytë në sezon

07/04/2019

PSG i ka shpëtuar humbjes së dytë në këtë sezon. PSG ka barazuar me Strasbourgun në kuadër të javës së 31-të në Ligue 1, me ... Read More

Barazohet rezultati në ndeshjen Juventus – Milan

06/04/2019

Është barazuar rezultati në super ndeshjen mes Juventus dhe Milan. Pas goli të shënuar nga Krzysztof Piatek, u desh të kalojnë disa minuta për të ... Read More

Interi shkatërron Genoan, Roma ndalet nga Fiorentina

03/04/2019

Inter ka shënuar fitore të lehtë 0-4 në udhëtim te Genoa, ndërsa Roma ka barazuar 2:2 me Fiorentinën në shtëpi, në ndeshjet e xhiros së ... Read More

Përfundon pjesa e parë në Suharekë mes Ballkanit dhe Prishtinës

31/03/2019

Prishtina është duke barazuar pa gola në udhëtim me Ballkanin, në një ndeshje të vlefshme për javën e 24-të të Ipko Superligës së Kosovës.Ballkani është ... Read More

Halimi përfshihet në aksionin e bukur të Brondby

29/03/2019

Brondby dhe Odense janë duke barazuar 1-1 pas 45 minutave lojë në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 27 në Superligën e Danimarkës.Brondby kaloi i ... Read More

Holanda barazon gjithçka, Depay i shënon Gjermanisë

24/03/2019

Holanda ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Gjermanisë në ndeshjen që po zhvillohet në “Johan Cruijff Arena”.Pak minuta pasi Matthijs de Ligt shënoi gol për ... Read More