Tag: Barcelonën

Mane është xheloz për Barcelonën, kjo është arsyeja

01/05/2019

sadio-mane-liverpool-2018-19_1b44s8u3a0wq31w0mhb0vqezm9 Anësori i Liverpool, Sadio Mane ka thënë se është xheloz për Barcelonën që ka një lojtar të madh si Philippe Coutinho në rradhët e ... Read More

Ajax – Barcelona në finale? Ky është komenti i De Jong

19/04/2019

Frenkie De Jong nuk do të kishte problem të përballej me Barcelonën në një finale të mundshme në Ligën e Kampionëve. Mesfushori i talentuar po ... Read More

Shuma e pabesueshme që Guardiola ka shpenzuar për të fituar Championsin

19/04/2019

Me Barcelonën kishte dominuar Evropën, duke hyrë përgjithmonë në histori si një nga më të mëdhenjtë e këtij sporti. Sukseset e tij te Barcelona bën ... Read More

Goli i bukur i Messit dhe reagimi i çuditshëm i Pogbas

17/04/2019

Lionel Messi me dy gola ka udhëhequr Barcelonën drejt kalimit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Katalanët, pas fitores 0-1 në ‘Old Trafford’ në ndeshjen ... Read More

‘Gjeniu’ Messi me notë fantastike pas paraqitjes ndaj Man Utd

16/04/2019

Lionel Messi e ka frymëzuar Barcelonën drejt gjysmëfinales së parë në Ligën e Kampionëve që prej vitit 2015, duke shënuar dy gola në triumfin 3:0 ... Read More

Ronaldinho paralajmëron Barçën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd

15/04/2019

Ronaldinho Gaucho e ka paralajmëruar Barcelonën para ndeshjes kthyese ndaj Manchester United në Ligën e Kampionëve. Barcelona e ka fituar ndeshjani parë 1 me 0 ... Read More

Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona

13/04/2019

Skuadra e fundit në tabelë, Huesca, pret në shtëpi Barcelonën, në ndeshjen e xhiros së 32-të të La Ligas. Ekipi i Barcelonës ka udhëtuar pa ... Read More

Lëndimi i Messit: Ky është lajmi i fundit

12/04/2019

Lionel Messi nuk do të udhëtojë me Barcelonën për ndeshjen e fundjavës ndaj Huescas. Huesca të shtunën me fillim nga ora 16:15, takohet me Barcelonën ... Read More

Bartomeu e pranon se De Ligt është në krye të listës së transferimeve

06/03/2019

Matthijs De Ligt duket se ka bindur Barcelonën se ai është mbrojtësi i cili katalunasit po kërkojnë tash e disa kohë. Presidenti i Barcelonës, Josep ... Read More

Mourinho: Barcelona më e fortë se në të kaluarën, Rakitic njëri nga lojtarët më të nënvlerësuar në botë

03/03/2019

16 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për Barcelonën dhe mesfushorin e tyre kroat, Ivan Rakitic. Portugezi ... Read More

Ndeshja që përcakton finalistin e parë të Copa del Rey, formacionet e mundshme: Real – Barcelona

27/02/2019

Real Madrid do të mirëpresë sonte Barcelonën në Santiago Bernabeu për ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së Copa del Rey. Gjithçka pritet të vendoset në ... Read More

Neymar përlotet kur pyetet për Messin: Ishte gjithmonë aty për mua

25/02/2019

Neymar mund ta ketë lënë Barcelonën për Paris Saint-Germain dhe tani janë bërë 18 muaj prej se ai është larguar, por ndjenja për ish-shokun e ... Read More