Tag: Barcelonës

Pique: “Anfield Road”, një makth që nuk harrohet lehtë

24/05/2019

10:08 | 24 Maj 2019 10:08 | 24 Maj 2019 Gerard Pique është rikthyer të flas për humbjen 4:0 të Barcelonës nga Liverpool në ‘Anfield ... Read More

Barca ia tregon Juventusit çmimin e Umtiti

24/05/2019

08:38 | 05/24/2019 Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, është në mesin e lojtarëve që po monitorohen nga Juventus. Kampionët e Italisë pas pensionimit të Andrea ... Read More

Presidenti i Barcelonës jep vendimin përfundimtar për Valverden

23/05/2019

13:02 | 23 Maj 2019 13:02 | 23 Maj 2019 Josep Maria Bartomeu ka përdorur paraqitjen e tij para senatit të Barcelonës për të mbështetur ... Read More

Valverde zbulon të rejat e fundit lidhur me transferimin e Griezmann

20/05/2019

17:45 | 05/20/2019 Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka zbuluar të rejat e fundit lidhur me transferimin e Antoine Griezmann tek skuadra e Barcelonës. Trajneri ... Read More

Faqja zyrtare e Barcës aksidentalisht zbulon transferimin e yllit të futbollit

15/05/2019

20:25 | 15 Maj 2019 20:25 | 15 Maj 2019 Faqja zyrtare e Barcelonës ka zbuluar aksidentalit se Alexandre Lacazette do të transferohet në ‘Camp ... Read More

Pensionohet Yaya Toure

10/05/2019

12:17 | 10 Maj 2019 12:17 | 10 Maj 2019 Ish mesfushori i Barcelonës dhe i Manchester Cityt, Yaya Toure, ka vendosur të tërhiqet nga ... Read More

E konfirmon Barcelona, Suarez humb finalen e Kupës së Mbretit

10/05/2019

09:02 | 05/10/2019 Ka përfunduar sezoni për sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez. Sulmuesi uruguaian nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë Barcelonën në pjesën ... Read More

Ronaldo kërkon që të kritikohet edhe Messi për eliminimin e Barcelonës

09/05/2019

20:18 | 05/09/2019 Lionel Messi duhet fajësuar për dështimet e Barcelonës, aq sa vlerësohet për sukseset e kësaj skuadre, ka thënë legjenda braziliane Ronaldo. Ish ... Read More

Gjashtë rikthimet më të çmendura të Liverpoolit

08/05/2019

14:41 | 8 Maj 2019 14:41 | 8 Maj 2019 Përmbysja 4-0 e Liverpoolit ndaj Barcelonës ishte një nga rikthimet më të mëdha në historinë ... Read More

Barcelona nënshkruan me një tjetër yll nga liga holandeze

04/05/2019

22:03 | 05/04/2019 Skuadra e Barcelonës ka siguruar edhe një tjetër lojtar premtues nga liga holandeze, Eredevisie. Mesfushori i Groningen, Ludovit Reis, është pajtuar për ... Read More

Barcelona humb përsëri Dembelen, lojtari pëson tjetër dëmtim

04/05/2019

21:19 | 4 Maj 2019 21:19 | 4 Maj 2019 Ndeshja mes Barcelonës dhe Celta Vigo nuk ka filluar aspak mirë për katalanët. Anësori francez ... Read More

Valverde paralajmëron ndryshime në formacion, thotë se janë të motivuar për ndeshjen ndaj Celta

03/05/2019

20:00 | 3 Maj 2019 20:00 | 3 Maj 2019 Skuadra e Barcelonës do të ketë një ndeshje në La Liga, para ndeshjes së kthimit ... Read More