Tag: Bardhi

Bardhi për letrën e gjashtë të Ramës: Shpresoj të jetë e fundit, je i pafuqishëm

28/05/2019

  Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi i është përgjigjur letrës së gjashtë publike të kryeministrit Edi Rama, duke shpresuar, siç thotë ai, ... Read More

PD: Sot marshim paqësor

13/05/2019

Partia Demokratike, përmes Sekretarit të saj të Përgjithshëm, Gazment Bardhi ka reaguar pak para nisjes së protestës së pestë kombëtare në Tiranë, duke hedhur poshtë ... Read More

SBASHK-u “i bën një ofertë” ministrit të Arsimit, për kompensimin e orëve të humbura

02/04/2019

Kryetari i SBAShK-ut, Rrahman Jasharaj, i shoqëruar nga nënkryetarja Vjollca Shala, Bardh Bardhi, kryetar i sindikatave të Universiteteve, Rexhep Sadiku, kryetar i Kuvendit të Arsimit ... Read More

Shqiptarët e shpëtojnë Maqedoninë

24/03/2019

Enis Bardhi e ka shpëtuar Maqedoninë nga humbja në kualifikimet për “Euro 2020”.Talenti shqiptar i Levantes shënoi golin e barazimit për 1-1 ndaj Sllovenisë në ... Read More

Bardhi: DASH konfirmon blerjen e votave, askush nuk ndëshkohet

14/03/2019

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike (PD), Gazment Bardhi ka reaguar pas raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit për blerjen e votave. Bardhi shkruan në ... Read More

Kuran edhe për të verbrit në Kosovë, rrëfen djaloshi që tanimë mund të lexojë edhe fjalët e Librit të Shenjtë (Video)

26/12/2018

“Falënderimi i takon Allahut, Zotit të botëve”. Kështu e fillon leximin e tij Albert Bardhi nga Drenasi, derisa rrëfen për të arriturat dhe vështirësitë e ... Read More

Zyrtare: Enis Bardhi e vazhdon kontratën me Levanten

23/10/2018

Mesfushori shqiptar, Enis Bardhi, ka rinovuar kontratën me klubin spanjoll Levante edhe për dy vite të tjera. Futbollisti 23-vjeçar nga Shkupi, që nga Hungaria erdhi ... Read More

Zyrtarët e PD-së shtyjnë dëshminë në prokurori: U thirrën për vëllanë e Xhafës

17/05/2018

Dy deputetët e PD-së, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji si dhe këshilltari ligjor, Gazmend Bardhi nuk janë paraqitur sot në prokurori. Ata kishin marrë fletë ... Read More

Enis Bardhi luan te Levante në La Liga dhe shënon dy herë Barcelonës, kurse vëllai i tij luan në klubin kosovar

14/05/2018

Enis Bardhi u bë heroi i Levantes, ku i prishi rekordin historik Barcelonës që synonte ta shkruanin historinë, duke mbyllur kampionatin pa humbje. Por Levante ... Read More

Bardhi: Mund ta mposhtim Barcën

11/05/2018

Mesfushori shqiptar, Enis Bardhi, ka shprehur besimin se ekipi i tij mund t’ia shkaktojë Barcelonës humbjen e parë këtë të dielë. Los Granotas përballen me ... Read More

Kur vjen puna te golat nga gjuajtjet e lira, Enis Bardhi si Messi e Ronaldinho

08/05/2018

Enis Bardhi ka vazhduar me gola nga gjuajta e lirë në La Liga. Shqiptari shënoi golin e dytë në fitoren e Levantes me rezultat 0-3 ... Read More

Enis Bardhi vazhdon me gola të bukura, shënon përsëri nga gjuajtja e lirë

07/05/2018

Talenti me prejardhje shqiptare, Enis Bardhi po vazhdon shkëlqimin e tij me Levanten në kampionatin spanjoll, La Liga. Enis Bardhi ka vazhduar me gola dhe ... Read More