Tag: Barella

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan  

11/01/2019

Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve ... Read More

Interi dhe Napoli në garë të madhe për Barellan

03/01/2019

Interi dhe Napoli besohet të jenë në bisedime me Cagliarin për talentin Nicolo Barella, por italian do të kushtonte rreth 50 milionë euro. Mesfushori italian ... Read More

Napoli gati ta fitojë garën për Barellan, ofron para dhe dy futbollistë për italianin

31/12/2018

Nicolo Barella është njëri nga futbollistët italian më të kërkuar në tregun e transferimeve. Mesfushori i talentuar ka shkëlqyer me Cagliarin në dy edicionet e ... Read More

Cagliari ia cakton çmimin e largimit Barellas

13/10/2018

Nicolo Barella është bërë njëri nga mesfushorët më të kërkuar në Itali dhe jo vetëm. Mesfushori i talentuar italian, ka shkëlqyer në dy vitet e ... Read More