Tag: bashkëpunuar

1 vit nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora

21/04/2019

Rita Ora në vitin 2017 kishte bashkëpunuar me Aviciin për projektin "Lonely Together". Avicii u nda një vit më parë nga jeta, lajm i cili ... Read More

Gold AG dhe Ymer Bajrami sjellin këngën e re “Zani i Koshares”

09/04/2019

Gold Ag ka publikuar projektin e radhës. Reperi nga Presheva, Arian Agushi këtë herë ka bashkëpunuar me këngëtarin, Ymer Bajrami, shkruan lajmi.net. “Zani i Koshares”, ... Read More

Nuk do e besoni por, këngëtarja shqiptare po sjell këngë me Snoop Dogg

03/04/2019

Për shumë kë mund të duket e pabesueshme por këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira ka bashkëpunuar me reperin e famshëm, Snoop Dogg. Mediat greke kanë bërë ... Read More

2Ton bashkëpunon me këtë emër të njohur për këngën e re

03/04/2019

Reperi ferizajas, 2Ton ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E në këtë projekt 2Ton ka bashkëpunuar me reperin nga Shqipëria, Don Phenom, shkruan lajmi.net. “Ciao ... Read More

Offset dhe Gucci Mane lansojnë videoklipin “Quarter Milli”

27/02/2019

Offset ka bashkëpunuar sërish me Gucci Manen në një videoklip mjaft të bukur. “Quarter Milli” titullohet projekti i tyre pjesë e albumit Father of 4. ... Read More

Blero publikon klipin e ri në bashkëpunim me Gasson dhe Fissin

03/02/2019

Blero ka publikuar projektin e ri të tij, që është një videoklip me bashkëpunim. Këngëtari i muzikës RnB ka bashkëpunuar me Gasson, këngëtarin mjaft të ... Read More

Rich the Kid aludon në bashkëpunim me Britney Spears

04/01/2019

Duket se ikona e popit, Britney Spears, ka bashkëpunuar me reperin, Rich The Kid. Kënga titullohet “On It” dhe informacioni ishte shpërndarë fillimisht në rrjetet ... Read More