Tag: bashkëshorten

“Këtu i thamë po njëri-tjetrit”, aktori i humorit kthehet pas në kohë, ku u kurorëzua 15 vite më parë: Ju dua shumë znj.Deda

04/09/2020

Për aktorin e humorit Jul Deda dhe bashkëshorten e tij, sot është një ditë e veçantë, pasi festojnë 15-vjetorin e martesës. E në këtë ditë ... Read More

Lyrical Son pozon krah gruas: Si me i pas 19 vjet

08/12/2019

20:20 | 8 Dhjetor 2019 20:20 | 8 Dhjetor 2019 Festimi e ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij. Festimi, i njohur ndryshe me ... Read More

Veseli me bashkëshorten në “Fadil Vokrri”, mbështetje maksimale për Kosovën

17/11/2019

18:51 | 17 Nentor 2019 Kadri Veseli me bashkëshorten e tij, Violetën në stadiumin “Fadil Vokrri”. Fotot: Facebook 18:51 | 17 Nentor 2019 Kreu i ... Read More

Kërcënon gruan me mesazhe telefonike në Dragash

25/05/2019

Një person është arrestuar pasi përmes mesazheve telefonike ka kanosur bashkëshorten e tij. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të ... Read More

Burri bën gruan për spital në Podujevë

11/05/2019

Një person nga Podujeva është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, në mes datës 8 dhe 10 maj. Policia e Kosovës ka ... Read More

Podujevë, burri rrah gruan

08/05/2019

Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Rasti ka ndodhur dje në komunën e Podujevës, njofton policia. “Është ... Read More

Lyrical Son befason bashkëshorten nga largësia

02/05/2019

Lyrical Son e ka befasuar bashkëshorten e tij. Festim Arifi, i njohur ndryshe si Lyrical Son, është një artist shumë i dashur për publikun, shkruan ... Read More

53 vjeçarja gjendet e vdekur në banesë, dyshohet se u vra nga bashkëshorti

30/04/2019

A,H 63 vjeçar është arrestuar nën dyshimin se ka vrarë bashkëshorten e tij, 53 vjeçare. Zbardhet ngjarja e ndodhur në fshatin Vagalat në Tepelenë dhe ... Read More

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë

25/04/2019

Një person është arrestuar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e ka sulmuar bashkëshorten e tij e cila i pasojë e sulmit ka pësuar lëndime ... Read More

Dhuna në familje, burri në burg- gruaja në strehimore

22/04/2019

Një person është arrestuar në Istog, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Rasti ka ndodhur dje në ora 13.00, ka bërë të ditur sot ... Read More

Menduh Thaçi realizon të drejtën e tij të votimit në Tetovë

21/04/2019

S A 2019-04-21T10:22:36+02:00 Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi së bashku me bashkëshorten e realizoi të drejtën e tij të votimit në objektin “Kopshti ... Read More

Kërcënon bashkëshorten dhe nënën e vet në Gjilan

14/04/2019

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi kishte kanosur bashkëshorten dhe nënën e tij. Gjatë kontrollimit te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë. ... Read More