Tag: bashkëshorti

E martuar me aktorin turk, ish-missi shqiptar tregon fjalët e para shqip që flet i biri

20/07/2020

Ish-missi shqiptar, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë të një djali në maj të vitit ... Read More

Habit reperi Kanye West: Do të kandidoj për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës

05/07/2020

Reperi dhe producenti amerikan Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian, ka njoftuar kandidaturën e tij për zgjedhjet e ardhshme presidenciale në SHBA. Lajmin e dhe ... Read More

 “Këtë vit do agjeroj”/ Almeda Abazi tregon: Dua të bëj dy fëmijë

22/04/2020

Pothuajse një vit më parē, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me një djalë ... Read More

Së shpejti dasëm, Rezarta Shkurta jep lajmin e bukur dhe tregon unazën e propozimit

03/02/2020

Rezarta Shkurta mori propozim të dytë për martesë nga bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, teksa ndodhin me pushime në Dubai, një vit më parë. Ditën ... Read More

“Kalova ditë të vështira”, aktorja e njohur shqiptare përlotet në mes të emisionit, ja arsyeja

21/01/2020

Pak kohë më parë, aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti I saj Tolgahan Sayisman kaluan një periudhë të vështirë. Vogëlushi I çiftit iu ... Read More

I kërkon gruas myslimane që të heqë shaminë, mjeku në telashe

26/05/2019

Bashkëshorti i pacientes bëri një denoncimi ndaj spitalit, Royal Stoke University Hospital, duke bërë që mjeku të vihet nën akuzë për diskriminim, duke rrezikuar që ... Read More

Burri sulmon bashkëshorten në Prishtinë

26/05/2019

Viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në Prishtinë. Sipas raportit të Policisë, viktima si pasoj e ... Read More

Loredana dhe Mozzik nisen për në Kosovë, publikohen fotografitë

09/05/2019

17:58 | 05/09/2019 Loredana Zefi dhe bashkëshorti i saj janë parë në aeroportin e Bazelit disa orë nmë parë. Sipas një lexuesi, ata kanë marrë ... Read More

Burri nga Skenderaj rrah gruan e tij me shtetësi hungareze

06/05/2019

Një femër me shtetësi të Hungarisë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj nga Skenderaj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet ... Read More

Ky është vendi ku po pushojnë Yllka Kuqi me bashkëshortin

02/05/2019

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur që të pushojnë disa ditë. Këngëtarja Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astriti e kanë zgjedhur Budapestin ... Read More

Vallëzimi romantik i Yllka Kuqit me bashkëshortin 

26/04/2019

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj duken shumë romantik në postimet e fundit. Yllka Kuqi e cila njihet për zërin dhe karakteristikat që ka si ... Read More

Pas 3 vitesh martesë, këngëtarja e njohur ndahet nga bashkëshorti

20/04/2019

11:59 | 04/20/2019 Këngëtarja, Adele është ndarë nga bashkëshorti i saj, Simon Konecki. “Adele dhe partneri i saj janë ndarë,” tha deklarata. “Ata janë të ... Read More