Tag: bashkëshortin

“Gruaja shqiptare se askush tjetër”, bashkëshorti miliarder i kërkon Emina Çunmulaj të pastrojë garazhin

03/04/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazárian dhe dy vajzát janë izóluar në banesë prej ditësh, për ... Read More

Për 24 orë/ Chiara Ferragni mbledh shumë marramendëse kundër koronavirusit

10/03/2020

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni së bashku mem bashkëshortin e saj, Fedez kanë arritur të mbledhin një shumë marramendëse brenda 24 orëve. Shuma në ... Read More

10 vjet së bashku, modelja flet për martesën: Nuk është xheloz, ja dhurata luksoze

22/02/2020

Amina Shena ka folur për marrëdhënien 10-vjeçare me bashkëshortin e saj, reperin Lazy, duke treguar ndër të tjera se ai nuk është aspak xheloz. Pyetur ... Read More

“Më thanë që kishte një kist në kokë”/ Almeda Abazi flet për operacionin e djalit

22/01/2020

Ditë të vështira kanë qenë për Almeda Abazin dhe bashkëshortin e saj, kur vogëlushit të cciftit i duhej bërë një operacion. E ftuar në një ... Read More

Vazhdon romanca e çiftit Bieber

31/05/2019

13:07 | 31 Maj 2019 13:07 | 31 Maj 2019 Hailey Bieber së fundmi ka ndarë disa imazhe romantike me bashkëshortin e saj Justin Bieber. ... Read More

Në ditëlindjen e tij, Kylie Jenner i kërkon edhe një fëmijë bashkëshortit

01/05/2019

11:04 | 05/01/2019 Kylie Jenner e ka befasuar bashkëshortin e saj me rastin e ditëlindjes. Kylie Jenner e ka rregulluar çdo kënd të shtëpisë për ... Read More

Robin Krasniqi kryen ushtrimet së bashku me bashkëshorten

30/04/2019

Heidi Lushaku publikon video me të bashkëshortin e saj nga palestra. Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Heidi Lushtaku janë njëri ndër çiftet e komentuara ... Read More

Vesa Luma përmallohet për Big Bastën, shikojeni çfarë foto e ka publikuar 

15/04/2019

Vesa Luma duket se është përmalluar për bashkëshortin e saj. Këngëtarja Vesa Luma ka një kohë që po jeton larg nga burri i saj, Big ... Read More

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur

13/04/2019

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur Shyhrete Behluli bashkë me burrin e saj kanë nisur pushimet. Këngëtarja e njohur ... Read More

Remzie Osmani me bashkëshortin me respekt të veçantë për gratë e dëshmorëve

09/04/2019

Remzie Osmani me bashkëshortin me respekt të veçantë për gratë e dëshmorëve Remzie Osmani me bashkëshortin e saj kanë treguar respekt të veçantë për gratë ... Read More

Gruaja nga Velesi plagos me thikë burrin dhe djalin e saj

04/04/2019

Alsat 2019-04-04T18:58:21+02:00 36-vjeçarja M.M. nga Velesi, në shtëpinë e përbashkët të familjes ka lënduar me thikë bashkëshortin e saj R.I. (47) dhe djalin e saj ... Read More

Katy Perry tregon se si e kishte njoftuar të fejuarin e sotëm, Orlando Bloomin

05/03/2019

Këngëtarja zbuloi një histori interesante për bashkëshortin e saj të tanishëm, aktorin Orlando Bloom. Se dashuria ekziston në çdo hap të jetës dhe duhet të ... Read More