Tag: bashkëshortit

Mëngjesi i duhur, ky është sekreti i rinisë së përhershme

13/06/2019

Në mes të karrierës, 4 fëmijëve dhe bashkëshortit, aktorja e famshme Nicole Kidman arrin të duket bukur dhe shumë më e re se mosha e ... Read More

Pamje nga ditëlindja e Travis Scott, puthje e përqafime mes çiftit

01/05/2019

Nuk mungojnë puthjet e Kylie në ditëlindjen e bashkëshortit të saj. Me rastin e ditëlindjes së Travis Scott Dailymail ka siguruar disa fotografi nga ‘Party’ ... Read More

Teuta Krasniqi u dedikon fjalë zemre personave më të dashur për të

27/04/2019

Teuta Krasniqi ka publikuar një fotografi të bashkëshortit bashkë me vajzat. Teuta Krasniqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq ... Read More

Çifti realizojnë një valle spektakolare në ajër, ndërsa nusja ishte 11 javë shtatzënë (Video)

11/03/2019

3 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Vallëzimi i parë mes bashkëshortit dhe bashkëshortes është gjithmonë i veçantë, pa marrë parasysh nëse realizohet në ... Read More

Victoria Beckhamit nuk po i pëlqen shoqërimi i Davidit me modelen daneze, Christensen

08/03/2019

Viktoria Beckham është e zemëruar për miqësinë e bashkëshortit të saj, David Beckham dhe ish-supermodelen, Helena Christensen. Davidi dyshohet se është i hipnotizuar nga bukuria ... Read More

Afërdita Dreshaj flet për humbjen e babait: Ishte shumë e vështirë, duhet të realizoja ëndrrën e tij

11/01/2019

Afërdita Dreshaj po shijon çdo moment të mundshëm në krah të bashkëshortit çek, Jakub Kindl. Ajo ka kohë që është tërhequr paksa nga bota e ... Read More

Dashuria e Jamie Lee Curtis dhe Guest filloi si në një komedi romantike, ndërsa edhe pas 34 vitesh është gjithnjë e më e fortë

01/12/2018

Dashuria ndërmjet Jamie Lee Curtis dhe bashkëshortit të saj, aktorit, regjisorit dhe skenaristit, Christopher Guest, ka nisur si në një komedi romantike. Në pranverën e ... Read More

Bashkëshorti iu akuzua për ngacmime seksuale, Zeta-Jones tregon vështirësitë që kaloi familja e saj

28/11/2018

Catherine Zeta-Jones ka zbuluar se si i ka përballuar akuzat që kishin ardhur në drejtim të bashkëshortit të saj për ngacmime seksuale. Aktorja dhe Michael ... Read More

Pas vdekjes së bashkëshortit, Celine Dion motivin për të jetuar e gjen te fëmijët

27/11/2018

Celine Dion ka rimarrë veten pothuajse plotësisht pas vdekjes së bashkëshortit, René Angelil. Ajo gjeti fuqi te djemtë dhe muzika e saj. Kur nuk ka ... Read More

Adelina bëhet romantike në ditëlindjen e bashkëshortit: Edhe pafund herë me lind e vdekur, ty kisha me t’i fal krejt

27/11/2018

Këngëtarja shqiptare ka bërë një urim mjaft emocionues me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit të saj. Adelina Ismajli e quan dashuri të shoqin dhe i ... Read More

Victoria nuk e ka pritur mirë intervistën e David Beckhamit, zeshkania ka qarë për dy ditë

22/10/2018

Victoria Beckham thuhet se ka qar për dy ditë rresht pasi ka shikuar intervistën e bashkëshortit të saj, Davidit. Bukuroshja dhe ish-futbollisti janë të martuar ... Read More

Angelina Jolie tregon arsyen e ndarjes me Brad Pittin: Vdekja e nënës dhe kanceri im më bëri që të la anash bashkëshortin

11/06/2018

Angelina Jolie ka folur rreth ndarjes prej bashkëshortit disavjeçar Brad Pittin. Ajo përmes një interviste emocionale për mediat e huaja ka treguar një periudhë të ... Read More