Tag: Bashkëshortja

Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: Shpirti më i mirë, më mungon

15/10/2020

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka kujtuar ditën e sotme të atin e ndjerë. Ajo ka ndarë një foto në llogarinë e saj ... Read More

Vajza e Granit Xhakës bën 1 vjeç, futbollisti shpërndan foton e ëmbël

07/10/2020

Një vit më parë, futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë. Ato mirëpritën në jetë një vajzë, ... Read More

Kajan feston ditëlindjen, Ajola ndan foton e ëmbël familjare: Dy udhëtime të plota rreth diellit

07/10/2020

Kryebashkiaku  Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit 2018. Ajola solli në jetë ... Read More

Surpriza e bukur për 100 vjetorin e lindjes së Nezihat Stërmasit, Veliaj: Je mbretëresha e Tiranës! Do shpërblejmë ekipin për fitoren

26/09/2020

Nezihat Stërmasi, bashkëshortja e legjendës së futbollit bardheblu, Tiranës, mori një surprizë të veçantë për 100 vjetorin e saj. E rrethuar nga trofetë e shumtë ... Read More

Ajola Xoxa poston foton me Kajan, por komentuesit aludojnë për një shtatzani të dytë

25/08/2020

Si kryetari i bashkisë së Tiranës si bashkëshortja që tij kanë qenë gjithmonë të rezervuar për sa i përket fotove të vogëlushit të tyre. Ata ... Read More

Gold Ag dhe partnerja e tij realizojnë fotosesionin e martesës, reperi i dedikon fjalët më të ndjera: Ti m’ke bo komplet

26/06/2020

Reperi i njohur Gold Ag dhe bashkëshortja Ermira Shkodra javë më parë kurorëzuar dashurinë e tyre, por për shkak të pandemisë nuk organizuan ceremoni festive. ... Read More

Së shpejti baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që Mc Kresha i ka vendosur vajzës

21/05/2020

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte Erzina ajo e cila zbuloi ... Read More

Fituan betejën me Covid-19, por çfarë i kërkoi bashkëshortja Tom Hanks, nëse ajo do të vdiste e para

09/04/2020

Tom dhe Rita Hanks u prekën të dy nga koronavirusi, por e kaluan me sukses këtë sëmundje.Para Covid, bashkëshortja Rita është përballur edhe me kancerin ... Read More

Jeta në izolim/ Aktori i njohur i humorit dhe bashkëshortja e tij tregojnë anët pozitive të karantinimit

01/04/2020

Aktori i dashur për publikun Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira gjatë një lidhje live në ‘Ftesë në 5’ nga banesa e tyre tregoi ... Read More

Prindër për herë të parë, bashkëshortja e MC Kreshës zbulon gjininë e foshnjes

31/03/2020

Bashkëshortja e reperit të njohur MC Kreshës, Erzina është në muajin e fundit të shtatzanisë. Së fundmi, Erzina ka zbuluar edhe gjininë e foshnjes që ... Read More

COVID-19/ Shërohet aktori Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij, dalin nga spitali në Australi

17/03/2020

Aktori i njohur amerikan Tom Hanks dhe bashkeshortja e tij Rita Wilson kanë dalë nga spitali në Australi pasi u kuruan për koronavirus. Lajmi behet ... Read More

Bashkëshortja e Arian Çanit shfaqet për herë të parë në ekran, ja detajet që zbuloi rreth familjes

27/02/2020

Denistja-pediatre Enida Petro, bashkëshortja e moderatorit të njohur Arjan Çani është shfaqur si rrallëherë në ekran pasditen e sotme.  E ftuar tek “Rudina”, Enida rrëfeu ... Read More