Tag: bashkohet

Dieta 7 ditore e VIP-ave që po çmend të gjithë

19/11/2019

Çdo ditë të javës i bashkohet një grup ushqimor deri në fundjavë. E më pas rifillohet me skemën sipas modelit të shkallës ushqimore.Ky është një ... Read More

Sancho largohet nga Dortmund, transferohet te Liverpool?

23/10/2019

16:27 | 10/23/2019 Liverpool mund t'i bashkohet listës së gjatë të skuadrave të interesuara për talentin e Borussia Dortmund, Jadon Sancho. Ish mesfushori i Liverpoolit, ... Read More

Ylli i futbollit ëndërron të luajë me Ronaldon te Juventusi

23/05/2019

14:39 | 23 Maj 2019 14:39 | 23 Maj 2019 Gonzalo Higuain raportohet se ëndërron t’i bashkohet Cristiano Ronaldos dhe Maurizio Sarrit te Juventus në ... Read More

Njihuni me lojtarin që po refuzon Unitedin, Cityn dhe Chelsean

02/05/2019

Mbrojtësi i Crystal Palace, Aaron Wan-Bissaka ka këmbëngulur se ai nuk do bashkohet me Manchester Unitedin, Chelsean apo Manchester Cityn në verë. Wan-Bissaka po kalon ... Read More

Juventus ende ka shanse për De Ligt

30/04/2019

Mino Raiola thuhet se dëshiron që Matthijs de Ligt t’i bashkohet Bayern Munich, Manchester United ose Juventusit para Barcelonës. Sipas ‘Mundo Deportivo’, Barcelona mbetet në ... Read More

Baraliu: Serbia kërkon territore, nuk i jep territore Kosovës

07/04/2019

Jetësimi i idesë që Lugina e Preshevës t’i bashkohet Kosovës, pamundësohet nga Kushtetuta e vendit. Kjo pasi që të ndodh ndryshimi i kufijve së pari ... Read More

Komisioni për të Pagjeturit i gatshëm t’i bashkohet delegacionit në bisedime me Serbinë

07/04/2019

Komisioni Qeveritar për Personat e Pagjetur është shprehur i gatshëm që t’i bashkohet delegacionit shtetëror në bisedime me Serbinë atëherë kur do të dialogohet për ... Read More

Deklarata e futbollistit e zbulon transferimin e parë të Interit

06/04/2019

Diego Godin me shumë mundësi do t’i bashkohet Interit. Kështu ka lënë të kuptohet Filipe Luis, gjatë një paraqitje bërë së fundi. Luis me një ... Read More

Zyrtare: Gjilani emëron për trajner Gentian Mezanin

20/03/2019

Gjilani ka arritur marrëveshje me trajnerin nga Shqipëria, Gentian Mezanin, i cili do të bashkohet me klubin në ditën e ardhshme. Gjilani kishte mbetur pa ... Read More

Marcelo arrin marrëveshje me Juven, zyrtarizimi gjatë verës

08/03/2019

Marcelo njoftohet se ka rënë dakord t’i bashkohet gjatë verës skuadrës së Juventusit. Mbrojtësi brazilian thuhet se ka arritur një marrëveshje katërvjeçare dhe të bashkohet ... Read More

“Fehi N’D” me Fehmi Feratin sonte në RTV Dukagjini

22/02/2019

Edhe një emision satiriko-homirstik po i bashkohet televizioneve tona kosovare. Sonte në TV Dukagjini nis transmetimi i projektit më të ri të komedianit Fehmi Ferati, ... Read More

Adelina Berisha tregon disa detaje rreth këngës së re

21/02/2019

Edhe një këngë e re pritet t’i bashkohet numrit të madh të tyre që janë publikuar kohët e fundit në tregun muzikor shqiptar. Adelina Berisha ... Read More