Tag: bashku

“Gruaja shqiptare se askush tjetër”, bashkëshorti miliarder i kërkon Emina Çunmulaj të pastrojë garazhin

03/04/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazárian dhe dy vajzát janë izóluar në banesë prej ditësh, për ... Read More

“Marku ka takuar pacientin zero, erdhi me temperaturë 40.2”, Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Frroku të infektuar me koronavirus?

18/03/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj ish-deputetin Mark Frroku dyshojnë se janë infektuar me koronavirus, pasi ... Read More

Video/ Bes Kallaku ia merr këngës për koronavirusi: Aj aj aj aj shqiptari jon, nuk ka virus që na shkatërron

15/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku i cili ndodhet i izoluar në shtëpi së bashku me familjen si rrjedhojë e masave të ndërmarra për ... Read More

Për 24 orë/ Chiara Ferragni mbledh shumë marramendëse kundër koronavirusit

10/03/2020

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni së bashku mem bashkëshortin e saj, Fedez kanë arritur të mbledhin një shumë marramendëse brenda 24 orëve. Shuma në ... Read More

Pas sherrit të bujshëm me Keisin, Roza Lati tregon se çfarë i tha Stresi

08/03/2020

Moderatorja Roza Lati së bashku me Stresin realizuan një skeç pak kohë më parë ku u inskenua skena e arrestimit të reperit. Por skeçi në ... Read More

Mjaltë dhe kanellë, ja si të përgatisni antibiotikun natyral

09/02/2020

Mjalti me kanellën janë ndër produktet më të kombinuara të kuzhinës, të cilat së bashku janë shumë efikase kundër disa problemesh shëndetësore. Mjalti është i ... Read More

Rihanna dhe miliarderi i dhanë fund lidhjes pas 3 vitesh, zbulohet arsyeja

23/01/2020

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna dhe miliarderi arab Hassan Jameel, pas tre vitesh së bashku i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Revista “People” ka ... Read More

Kupa e Botës 2023, ja kundërshtarët e Kosovës në parakualifikime

29/10/2019

Kosova do të jetë në Grupin B, së bashku me Islandën, Sllovakinë dhe Luksemburgun. Takimet do të zhvillohen me sistem vajtje-ardhje, pra, Kosova do të ... Read More

OnePlus 8 Pro do të sjellë ndryshime në kamerën selfie

20/10/2019

Përveç imazheve të publikuara, OnLeaks së bashku me 91Mobile thonë se telefoni do të ketë ekran të lakuar 6.65-inç 90Hz, pak më i vogël sesa ... Read More

Analisti zbulon çmimin e telefonit buxhetor të Apple

15/10/2019

Së bashku me informacionin rreth çmimit, Kuo gjithashtu ka përdorur raportin për të folur rreth pritshmërive të telefonit. Ai thotë se iPhone SE 2 vjen ... Read More

Samsung dhe Microsoft zgjerojnë partneritetin e tyre strategjik për të sjellë përvoja të unifikuara në paisjet celulare

15/08/2019

Liderët e teknologjisë punojnë së bashku për të nxjerrë produkte, shërbime dhe integrime të reja për lidhje më të vazhdueshme në të gjitha pajisjet dhe ... Read More

Massaro: Na ka befasuar pritja e tifozëve në Kosovë

10/08/2019

14:52 | 08/10/2019 Daniele Massaro së bashku me Franco Baresin janë paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes mes KF Feronikelit dhe AC Milanit. Njëjtë ... Read More