Tag: Bayerni

Dortmundi, Bayerni… lista e skuadrave që kanë pësuar nga Rashica në vitin 2019

25/04/2019

Dortmundi, Bayerni… lista e skuadrave që kanë pësuar nga Rashica në vitin 2019 Edhe pse Werder Bremen është eliminuar nga Kupa e Gjermanisë nga Bayern ... Read More

Kovac nuk e lejon largimin e Sanchesit: PSG e dëshiron lojtarin, por ne llogarisim në të

26/01/2019

Renato Sanches është rikthyer këtë edicion te Bayerni pas huazimit në Ligën Premier te Swansea. Mesfushori portugez ka filluar të luaj dhe është bërë i ... Read More