Tag: befasinë

Fifi me befasi për fansat e saj

30/05/2019

18:44 | 30 Maj 2019 18:44 | 30 Maj 2019 Fifi ka zbuluar befasinë për fansat e saj. Fifi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin ... Read More

Getinjo ka një befasi për fansat

07/05/2019

18:00 | 7 Maj 2019 18:00 | 7 Maj 2019 Getinjo ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat. Getinjo përmes rrjeteve sociale ka njoftuar ... Read More

Prishtina nuk lejon befasinë, ‘shkatërron’ Rahovecin në ndeshjen e parë finale

02/05/2019

Prishtina nuk lejon befasinë, ‘shkatërron’ Rahovecin në ndeshjen e parë finale Z Mobile Prishtina e ka nisur për mrekulli edhe fazën finale të Superligës së ... Read More

Getinjo tregon se kujt ia kushtoi këngën e re

26/04/2019

Getinjo ka zbuluar befasinë për fansat. Getinjo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se po vjen me dy këngë të reja, shkruan lajmi.net. Njëra ... Read More

Nicki Minaj lanson remiksin e “Going Bad” nga Meek Mill dhe Drake

03/02/2019

Nicki Minaj është rikthyer në Queen Radio dhe me vete ka sjellë ca befasi. Në episodin e aprë të vitit 2019, mbretëresha lansoi dy interpretime ... Read More

Liria shokon Dritën në Gjilan, triumfon falë golit nga Fetahaj

04/11/2018

Liria e Prizrenit ka bërë befasinë e xhiros së 14-të duke fituar në Gjilan te kampioni në fuqi 0-1. Drita rrezikoi e para në këtë ... Read More

Iniesta: Me Iranin finale, fitorja na dërgon në pozitë të mirë për të kaluar tutje

20/06/2018

Spanja të mërkurën në mbrëmje do të ndeshjet me Iranin, që për befasinë e të gjithëve pas xhiros së parë mbanë vendin e parë. Kjo ... Read More

Sevilla – Bayern Munich, përballja me një favorit

16/03/2018

Skuadra që e shkaktoi befasinë më të madhe në Ligën e Kampionëve, Sevilla, do të takohet me Bayern Munich. Ndeshja e parë zhvillohet në Spanjë ... Read More