Tag: befasinë

Do ta kalonin ndërrimin e viteve larg njëri-tjetrit, Blero ia bën befasinë e bukur Afronës

01/01/2020

13:47 | 1 Janar 2020 13:47 | 1 Janar 2020 Blero i bëri befasinë më të bukur Afronës. Afrona Dika dhe Blero Muharremi për fundvit ... Read More

Fifi me befasi për fansat e saj

30/05/2019

18:44 | 30 Maj 2019 18:44 | 30 Maj 2019 Fifi ka zbuluar befasinë për fansat e saj. Fifi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin ... Read More

Getinjo ka një befasi për fansat

07/05/2019

18:00 | 7 Maj 2019 18:00 | 7 Maj 2019 Getinjo ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat. Getinjo përmes rrjeteve sociale ka njoftuar ... Read More

Prishtina nuk lejon befasinë, ‘shkatërron’ Rahovecin në ndeshjen e parë finale

02/05/2019

Prishtina nuk lejon befasinë, ‘shkatërron’ Rahovecin në ndeshjen e parë finale Z Mobile Prishtina e ka nisur për mrekulli edhe fazën finale të Superligës së ... Read More

Getinjo tregon se kujt ia kushtoi këngën e re

26/04/2019

Getinjo ka zbuluar befasinë për fansat. Getinjo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se po vjen me dy këngë të reja, shkruan lajmi.net. Njëra ... Read More

Nicki Minaj lanson remiksin e “Going Bad” nga Meek Mill dhe Drake

03/02/2019

Nicki Minaj është rikthyer në Queen Radio dhe me vete ka sjellë ca befasi. Në episodin e aprë të vitit 2019, mbretëresha lansoi dy interpretime ... Read More