Tag: bëhen

Në ditët e fundit të shtatzanisë/ Sara Hoxha: Po i vjedh rrobat Ledrit

20/10/2020

Sara Hoxha dhe Ledri Vula  presin dita ditës të bëhen prindër për herë të parë. Në ditët e fundit të shtatzanisë, ajo ka ndarë me ... Read More

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

19/10/2020

Arbana dhe Edi bëhen prindër. Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori ... Read More

Ledri dhe Sara do të bëhen prindër së shpejti, ja ‘parashikimi’ i Kidës për vogëlushen  

16/10/2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundit, dhe çifti i njohur Ledri dhe Sara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata ... Read More

Ledri Vula publikon eko-n e foshnjës dhe zbulon kur do të vijë në jetë fëmija i parë: Jom ka des sytë me t’i pa

06/10/2020

Dyshja e njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Blogerja është në ditët e fundit të ... Read More

Chiara Ferragni dhe Fedez, prindër për herë të dytë

01/10/2020

Blogerja Chiara Ferragni dhe këngëtari i njohur Fedez do bëhen sërish prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka bërë publike vetë Chiara ... Read More

“Babai më i mirë në botë”, Elita tregon se çfarë bën Gjiko për vogëlushin e tyre

01/10/2020

Elita Rudi dhe Gjiko, dyshja e dashur për publikun së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmi u konfirmuar nga vetë ata ... Read More

Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse kur e aktivizoni

21/09/2020

Është interesante të shihet si duket ajo, si zhduken mbetjet e ushqimit nga enët dhe ato bëhen plotësisht të pastra. Gjithmonë më ka interesuar se ... Read More

Së shpejti prindër për herë të dytë, Gjiko dhe Elita zbulojnë gjininë e bebit

21/09/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë konfirmuar vetë dyshja ... Read More

Sara tregon vuajtjet  gjatë shtatzënisë, ja çfarë fshihet pas fotove në Instagram

16/09/2020

Dyshja Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër të një vajze për herë të parë. Gjatë kësaj kohe Sara ka qenë ... Read More

Tuna në pritje të ëmbël? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur

05/09/2020

Dyshja e njohur Tuna dhe Patris do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Të paktën kështu mendojnë fansat, të cilët në një ... Read More

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë, ja fotoja që tregon barkun e rrumbullakosur

17/08/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Elita është munduar prej kohësh të ... Read More

U përpoq të përgënjeshtronte shtatzaninë/ Publikohen fotot e Sara Hoxhës me barkun e rrumbullakosur

15/07/2020

Prej kohësh flitet se Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë. Javët e fundit, kemi dëgjuar jo pak mbi ... Read More