Tag: Behluli

Veterani i UÇK-së me lot në sy kërkon ndihmë për djalin e tij

15/05/2020

Ish-veterani i luftës Shefki Behluli, po kërkon ndihmë nga qytetarët e Kosovës dhe diaspora për djalin e tij. Djali i tij 19 vjeçar Ilir Behluli, ... Read More

Shyhrete Behluli fundjavën e kalon pranë këtyre personave

04/05/2019

13:09 | 4 Maj 2019 13:09 | 4 Maj 2019 Shyhrete Behluli ditën e sotme ka lënë pas angazhimet në profesion. Shyhrete Behluli ka ndarë ... Read More

Shyrete Behluli me Leartën i këndojnë Nexhmije Pagarushës në këngën e re

30/04/2019

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta po vijnë me një projekt të përbashkët muzikor. Gjatë ditës së sotme u bë e ditur se Shyhrete ... Read More

Shyrete Behluli me renë e saj i këndojnë Nexhmije Pagarushës në këngën e re

30/04/2019

Shyrete Behluli me renë e saj i këndojnë Nexhmije Pagarushës në këngën e re Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta po vijnë me një ... Read More

Shyhrete Behluli udhëton për në Itali, shikojeni si është veshur

27/04/2019

Shyhrete Behluli është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Shyhrete Behluli së fundi ka udhëtuar për në Brescia të Italisë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

26/04/2019

Shyhrete Behluli ka hapur arkivat e rinisë. LaShyhrete Behluli është kthyer prapa në kohë, duke sjellë fotografi të realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net. ... Read More

Gresa vihet në siklet para nënës, sa kohë e fshehu lidhjen nga familja?

22/04/2019

Gresa Behluli flet për fillimet e para të lidhjes me tashmë burrin, Lulëzimin. Këngëtaret, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli ishin të ftuar në emisionin NIN ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

Shyhrete Behluli me portretin më të bukur familjar

18/04/2019

Shyhrete Behluli është njëra nga artistet më të dashura e më të pëlqyera nga publiku. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka publikuar disa fotografi ... Read More

Gresa dhe Besiana shkëlqejnë në setin e ri fotografik

18/04/2019

Gresa Behluli gjatë kësaj kohe ka qenë tejet e komentuar në shtypin rozë. Këngëtarja shqiptare, Gresa Behluli u përfol për shkak të martesës e cila ... Read More

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur

13/04/2019

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur Shyhrete Behluli bashkë me burrin e saj kanë nisur pushimet. Këngëtarja e njohur ... Read More