Tag: bëjë

Del në treg pilula që gazrat i kthen në aromë çokollate

26/06/2019

Një kompani franceze pretendon të ketë shpikur një pilulë që mund të bëjë gazrat tuaja me aromë të këndshme.Po, ne të gjithë e njohim dikë ... Read More

Limaj mbledh në Tiranë ministrat e dy qeverive

19/05/2019

Zbatimi i marrëveshjeve të nënshkruara në mbledhjen e dy Qeverive në Pejë do t’i bëjë bashkë disa nga ministrat e Qeverisë së Kosovës dhe ministrisë ... Read More

Publikoi një fotografi të dhunimit të gruas nga ushtarët serbë, Flora Brovina ka edhe dy dëshmi tjera

16/05/2019

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Flora Brovina, ka paralajmëruar se do të bëjë publikimin edhe të dy dëshmive tjera për krimet ... Read More

“AS” publikon listën me emrat e 10 futbollistëve që do të largohen nga Barcelona

09/05/2019

11:10 | 9 Maj 2019 11:10 | 9 Maj 2019 “AS” shkruan se Barcelona do të nxjerrë në shitje plot 10 futbollistë. Barcelona do të ... Read More

Apex Legends po vjen në Android dhe iOS

09/05/2019

Të bëjë atë që bëri Epic me Fortnite duke sjellë lojën tek telefonët dhe tabletët. EA tha se kompania do të lançojë versione të lojës ... Read More

Rrustemi: PZAP s’ka kompetenca ta zëvendësojë KQZ-në, Daka shkeli ligjin (Video)

06/05/2019

Adnan Rrustemi, anëtar i KQZ-së nga Vetëvendosje, ka thënë se PZAP nuk mund të bëjë certifikim e kandidatëve për zgjedhje. Veprimin e kryetares së KQZ-së ... Read More

I ndodh edhe kjo Milanit: Ylli i skuadrës vonohet në stërvitje, arsyeja do ju bëjë të qeshni me lot

02/05/2019

I ndodh edhe kjo Milanit: Ylli i skuadrës vonohet në stërvitje, arsyeja do ju bëjë të qeshni me lot Milani nuk po kalon aspak çaste ... Read More

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit

01/05/2019

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit Fifi i është përgjigjur së fundi pyetjeve të fansave në ... Read More

Ronela Hajati mezi njihet pas këtij ndryshimi

29/04/2019

Ronela Hajati njihet si artiste që guxon të bëjë ndryshime drastike në pamje. Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në ... Read More

Kjo është vetura e re e Edon Zhegrovës

27/04/2019

Edon Zhegrova ka vendosur t’i bëjë një dhuratë të mirë vetes. Ylli i Kombëtares së Kosovës, duket se po qëndron mirë financiarisht. Këtë më së ... Read More

Marotta me tri transferime gjigante te Inter

25/04/2019

Inter po përgatitet që të bëjë një revolucion të thellë në skuadër. Inter do t’i largojë disa lojtarë, për tu liruar vendin transferimeve të reja. ... Read More

Bayern Munich me transferim rekord në verë

25/04/2019

Bayern Munich po planifikon që në verë të bëjë një transferim rekord. Bayern Munich po tenton ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City. Anësori gjerman ... Read More