Tag: Belgjika

Detaje për humbjen 20 orësh të çiftit nga Belgjika në Llogara (Video)

19/04/2019

Policia e Shqipërisë në Vlorë, ka dhënë detaje lidhur me dy turistët nga Belgjika të cilët u deklaruan të humbur qysh prej pasdites së të ... Read More

Gjendet çifti i turistëve belg në Himarë

19/04/2019

Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar ... Read More

Himarë, “zhduket” çifti nga Belgjika, policia në kërkim

19/04/2019

Policia në Shqipëri është vënë në kërkim të një çifti turistësh nga Belgjika, që ka humbur gjurmët prej mbrëmjes së të enjtes në zonën malore ... Read More

Shtëpitë më të këqija që keni parë ndonjëherë në jetë [Foto]

12/04/2019

Falë Hannes Coudenys dhe sigurisht, vetë arkitektëve, Belgjika është bërë famëkeqe për ndërtesat e saj të çuditshme. Në vitin 2012, Coudenys vendosi të fillojë të ... Read More

Hazard shkëlqen në fitoren e Belgjikës

24/03/2019

Belgjika ka marrë pikët e plota kundër Qipros, duke triumfuar 2-0.Belgjika ka marrë edhe fitoren e dytë në kualifikimet për Euro 2020, pasi e ka ... Read More