Tag: bën

Faqja e njohur satirike befason me komentin për këmbët e Shaqirit

24/05/2019

12:32 | 05/24/2019 Xherdan Shaqiri njihet për fizikun dhe punën e madhe që bën për të mbajtur në formë trupin e tij. Djaloshi nga Zhegra ... Read More

Përfaqësuesit e Preshevës: Bashkimi me Kosovën, e vetmja zgjidhje

19/05/2019

Përfaqësuesit politikë të Luginës së Preshevës thonë se me mohimin që u bën Serbia të drejtave të shqiptarëve, e vetmja alternativë për qytetarët e Luginës, ... Read More

PDK thotë se është më e votuara nga partitë shqiptare në katër komunat e veriut

19/05/2019

Partia Demokratike e Kosovës nëpërmjet një komunikate për media bën të ditur se kjo parti ka marr më së shumti vota në zgjedhjet në katër ... Read More

Prokuroria e Shtetit ngrit 69 aktakuza në 24 orët e fundit

17/05/2019

Prokuroria e Shtetit në një njoftim për media bën se ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë Themelore të Kosovës, janë ngritur 69 ... Read More

Një problem sigurie i procesorëve Intel vë në rrezik performancën e kompjuterëve

15/05/2019

Intel konfirmoi ditën e sotme një problem të ri gjetur në procesorët e saj i cili bën që performanca e disa kompjuterëve të degradojë. Kompania ... Read More

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen dorë për dore në Tiranë

15/05/2019

19:49 | 15 Maj 2019 19:49 | 15 Maj 2019 Fotografia po bën xhiro në rrjet. 6 vite bashkë, u duk se përfunduan në ndarje ... Read More

Moti në Shqipëri, i kthjellët me vranësira kalimtare

03/05/2019

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët me alternime vranësirash kalimtare. Parashikohet mjegullinë lokale në lugina ... Read More

Flori ua bën kokën lëmsh të gjithëve, publikon fotografinë e vajzës misterioze

27/04/2019

Flori ua bën kokën lëmsh të gjithëve, publikon fotografinë e vajzës misterioze Flori Mumajesi ka befasuar fansat me veprimin që bëri në Instagram. Flori Mumajesi ... Read More

I premtoi se do t’ia rregullonte jetën, Alketa bën hapin e parë për vogëlushin

26/04/2019

I premtoi se do t’ia rregullonte jetën, Alketa bën hapin e parë për vogëlushin Alketa Vejsiu sot kishte bërë një vizitë të veçantë. Alketa Vejsiu ... Read More

Real Madrid ‘dridh’ botën e futbollit me dy transferimet e fundit

26/04/2019

Real Madrid po bën plane të mëdha për verën e vitit 2019. Një sezon i dështuar që po lënë pas, ka bërë që ‘Los Blancos’ ... Read More

Arsenali shet shtatë lojtarë

23/04/2019

Unai Emery po bën plane të mëdha për shumë ndryshime te Arsenal në verën e vitit 2019. Plot shtatë lojtarë, përfshirë edhe Shkodran Mustafin priten ... Read More

Sterling bën gjest të madh: Merr përsipër shpenzimet për funeralin e të riut Dawkins

22/04/2019

Sterling bën gjest të madh: Merr përsipër shpenzimet për funeralin e të riut Dawkins Ylli i Manchester City, Raheem Sterling, ka emocionuar botën me veprimin ... Read More