Tag: bërë

Ermal Mamaqi: Berisha e refuzoi ftesën për të marrë pjesë në film, ja si aktron Rama

23/01/2020

Ermal Mamaqi gjatë emisionit “Tempora” në RTV Ora, tregoi se ftesën për t’u bërë pjesë e filmit “I Love Tropoja” ia ka bërë edhe Sali ... Read More

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bëhen prindër për herë të dytë/ Vjen në jetë Duam

14/01/2020

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë. Ëifti ka zgjedhur një emër të veëantë për djalin e tyre. Duam do ... Read More

Nëse i dashuri juaj i ka këto karakteristika, patjetër se duhet të martoheni me të

12/01/2020

Veçse është fakt i ditur se ditëve të sotme është bërë e vështirë të gjendet një djalë i mirë, e posaçërisht në epokën digjitale. Kjo ... Read More

Nuk heq dorë! Noizy tallet sërish me Stresin

11/01/2020

Në një opsion i bërë publik së fundmi nga Instagrami, ka bërë që Noizy të gjejë pretekst të tallet sërish me rivalin e tij, Stresin. ... Read More

Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Capital T?

06/01/2020

12:24 | 6 Janar 2020 12:24 | 6 Janar 2020 Capital T dhe Mozzik janë bërë bashkë. Capital T dhe Mozzik janë padyshim dy prej ... Read More

ZYRTARE: Bayern Munich transferon një portier

04/01/2020

10:52 | 4 Janar 2020 10:52 | 4 Janar 2020 Bayern Munich zyrtarisht ka bërë edhe blerjen e parë këtë afat kalimtar. Është portieri Alexander ... Read More

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për iPhone dhe iPad, për 2019

03/01/2020

Aplikacionet kanë dominuar jetët tona në dekadën e fundit dhe në 2019-n janë bërë pjesë edhe më integrale e përditshmërisë sonë, duke i përdorur për ... Read More

Fjalët e para të Dardan Berishës pas transferimit të KB Peja

03/01/2020

14:38 | 3 Janar 2020 14:38 | 3 Janar 2020 Dardan Berisha ka bërë reagimin e parë pas zyrtarizimit të lajmit se i është bashkuar ... Read More

Yll Limani bën tatuazhin e parë, këtë kuptim ka

01/01/2020

22:10 | 1 Janar 2020 22:10 | 1 Janar 2020 Yll Limani është bërë me tatuazh. Yll Limani ishte shprehur më parë se dëshiron ta ... Read More

Gjasat për shtatzëni, më të mëdha nëse bëni seks në dimër

27/12/2019

Dimri është stina më e mirë për të bërë seks për çiftet që synojnë të bëjnë bebe.Kështu thotë ekspertja e shëndetit seksual, Samantha Evans. Sipas ... Read More

Kura 5 ditore me mjaltë dhe hudhra: Efektet…mahnitëse

27/12/2019

Kohët e fundit, jeta është bërë shumë e shpejtë, ashtu si ushqimet. Ky ritëm është shkaktar i shumë sëmundjeve të rrezikshme siç është diabeti, mbipesha, ... Read More

Xheli i bërë nga gjaku i vërtetë mund të jetë trajtimi i ri për plagë të hapura

26/12/2019

Një xhel I bërë nga gjaku I vërtetë I njerëzve mund të jetë trajtimi më I ri për shërimin e shpejt të plagëve, shkruan Dailymail, ... Read More