Tag: bërë

“Dybala i nervozuar me mungesën e minutave”

20/10/2020

Dybala i nervozuar me mungesën e minutave, kështu ka thënë Pirlo. Andrea Pirlo ka bërë të ditur se ka një lojtar të pakënaqur në skuadër. ... Read More

“Një Diell i vogël na shndriti sot”, Albana publikon foton e parë me të birin

19/10/2020

Moderatorja e dashur nga publiku, Arbana Osmani, sot është bërë nënë për herë të dytë, sërish me një djalë të cilin e kanë quajtur Diell. ... Read More

“Një Diell i vogël na shndrriti sot”, Albana publikon foton e parë me të birin

19/10/2020

Moderatorja e dashur nga publiku, Arbana Osmani, sot është bërë nënë për herë të dytë, sërish me një djalë të cilin e kanë quajtur Diell. ... Read More

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

19/10/2020

Arbana dhe Edi bëhen prindër. Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori ... Read More

Nga tentativa për vetëvrasje tek alkooli, këngëtari i njohur bën rrëfimin e pazakontë

16/10/2020

Këngëtari i njohur italian, Tiziano Ferro, ka bërë një rëfim të pazakontë gjatë filmit dokumentar me titullin “Ferro”. Ai është shprehur se ka qënë alkoolist ... Read More

Zbulohet një simptomë e re e COVID-19

13/10/2020

Shkencëtarët i kanë bërë thirrje qeverisë britanike për të vendosur një skuqje të lëkurës në listën zyrtare të simptomave të koronavirusit, që ata besojnë se ... Read More

“Si baba”/ Ç’na panë sytë? Gjysmë të zhveshur, Ledri publikon foton më të veçantë me Sarën dhe jep lajmin…

09/10/2020

Ledri Vula po e pret me padurim për t’u bërë baba… Ndaj dhe për këtë fakt, neswr këngëtari do të publikojë këngën “Si baba”! Plot ... Read More

A do i shkonte Ramës në dasmën e djalit? Flet Fatmira Breçani: E kam thënë dhe më herët, nuk merrem me…

09/10/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Fatmira Breçani ka bërë ditën e sotme një rrëfim të pazakontë për karrierën por edhe lidhjet me politikën. E pyetur ... Read More

Këngëtarja shqiptare flet e përlotur: Jam nisur me gomone për Itali, ka qenë një terror i vërtetë

05/10/2020

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj është bërë pjesë e rubrikës “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ku ka rrëfyer eksepriencën e saj kur ... Read More

“Hera e parë nuk harrohet, në të gjitha rastet”, Jul Deda bëhet nostalgjik, nuk do e njihni në këtë foto

02/10/2020

Aktori i humorit Jul Deda është bërë nostalgjik dhe ka postuar një foto në rrjetet sociale nga dita e parë e shkollës, 32 vite më ... Read More

“Melodia më e bukur e jetës”, Kledi Bahiti bëhet baba për herë të parë. Ja emri i veçantë i vogëlushit

01/10/2020

Kledi Bahiti, kompozitori shumë i pëlqyer nga publiku është bërë baba për herë të parë. Gazetarja bukuroshe, Pejana Elezi, ka sjellë në jetë një djalë, ... Read More

Graciano i ‘Përputhen’ pranon se është biseksual, shpërthen rrjeti

01/10/2020

Një deklaratë e bërë nga një nga djemtë pjesëmarrës në ‘Përputhen’ i ka tronditur të gjithë gjatë puntatës së djeshme. Bëhet fjalë për Gracianon, i ... Read More