Tag: bëri

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

22/10/2020

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Engjëllushës e Leartës? Një nga prurjet muzikore që bëri bujë pa u publikuar ishte bashkëpunimi mes Engjëllusha Salihut dhe Learta ... Read More

Fjanda duke vallëzuar me babain, publikohet pamja më e bukur e dasmës

20/10/2020

Vajza e Danit është martuar pak ditë më parë. Ajo bëri një organizim shumë të madh, shkruan ORAinfo. Nga atje kemi parë pamje nga më ... Read More

Raportoi live me bikini në rrugë, flet gazetarja: Ka patur dhe ofendime, por nuk më bënë përshtypje

20/10/2020

Gazetarja Griselda Katiraj bëri bujë në mediat sociale pak kohë më parë, pasi u shfaq duke raportuar live për “Aldo Morning Show” e veshur me ... Read More

Tha se ishte prekur nga COVID/ Stresi: Ishte një lajm fals, po bëja shaka

06/10/2020

Vetëm pak ditë më parë Stresi nëpërmjet rrjeteve sociale bëri me dije se ishte prekur nga COVID. Megjithatë reperi u pa vazhdimisht të lëvizte lirshëm, ... Read More

“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

03/10/2020

Edhe moderatoja Arjola Shehu është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjete sociale një javë ... Read More

Rezultoi pozitiv me Covid-19, por Stresi feston mes miqve si të mos kishte ndodhur asgjë

28/09/2020

Reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë reperi me anë të një postimi në ... Read More

Blero tregon se ku u infektua me koronavirus: U bëra shumë keq

25/09/2020

Këngëtari i njohur Blero u infektua me Covid-19 pak muaj më parë. Lajmin e bëri me dije vetë ai me anë të një postimi në ... Read More

 Modelja e njohur bëhet nostalgjike për ditëlindje: Pikërisht në këtë ditë 18 vite më parë…

12/09/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj feston sot 36 vjetorin e lindjes.  Këtë e bëri me dije vetë modelja përmes një postimi  në Instagram, ku ... Read More

Uroi në shqip Dua Lipën, Chiara Ferragni na prezanton me mikeshën shqiptare që përktheu

24/08/2020

Lajmi Chiara Ferragni uroi në shqip ditëlindjen e Dua Lipës bëri xhiron e mediave shqiptare dhe jo vetëm. Të shumtë ishin ata që pyetën se ... Read More

Oriola Marashi ndahet me futbollistin? Reagon Eros Grezda

22/07/2020

Lajmi se modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë ndarë, bëri xhiron e rrjetit pak ditë më parë. Kjo pasi dyshja nuk ndiqnin më ... Read More

Tatuazh në pjesë intime të trupit, mbesa e biznesmenit shqiptar ngre ‘temperaturat’

19/07/2020

Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani, i cili bëri bujë duke pranuar hapur bindjet e tij homoseksuale, pak kohë më parë na prezantoi me mbesën, duke e ... Read More

Ndërron jetë një 46 vjeçar në Gjilan, dyshohet se ishte i prekur me Covid-19

18/07/2020

Një 46 vjeçar ka ndërruar jetë sot në Spitalin e Përgjithshëm në Gjilan. Këtë e bëri të ditur për klankosova.tv Ukshin Ismajli, Drejtori Klinik i ... Read More