Tag: Besa

“Kam qenë shumë sëmurë”, këngëtarja tregon çfarë i ndodhi gjatë xhirimit të klipit: Jo korona, më keq

15/08/2020

Këngëtarja Besa Kokëdhima publikoi ditën e djeshme projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar ‘Don’. Mirëpo gjatë xhirimit të klipit ajo ka treguar ... Read More

Besa Kokëdhima ka ditëlindjen, Elvana Gjata bën urimin më të bukur: Të këndoftë zemra gjithmonë, shpirt i madh!

29/05/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, pasi mbush 31 vjeç. Në profilin e saj në rrjetin social nuk ... Read More

Vendimi i Ilir Metës për Mynyr Konin, reagon Besa Shahini

07/05/2019

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar pas vendimit të Presidentit Ilir Meta për të mos shkarkuar rektorin e Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Shahini ... Read More

I huaj apo shqiptar? Besa tregon se si do e marrë bashkëshortin

20/04/2019

Besa Kokëdhima është ndër të paktat artiste që jetën private e mban larg vëmendjes së medieve. Besa Kokëdhima përveç jetës profesionale nuk komentohet shumë për ... Read More

Reka mbyll fushatën: Të ndalojmë eksodin e të rinjve

19/04/2019

Alsat 2019-04-19T14:25:42+02:00 Kandidati i pavarur Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca dhe BESA gjatë fushatës theksin e ka vendosur kryesisht tek shqetësimi për largimin e ... Read More

Reka: Të parandalojmë ikjen e të rinjve

17/04/2019

Alsat 2019-04-17T16:09:58+02:00 Kandidati shqiptarë për president, Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca dhe Besa theks të veçantë vazhdoi të vë mbi ndalimin e eksodit të ... Read More

Reka: Shteti nuk është pronë private, por i të gjithëve

14/04/2019

S A 2019-04-14T14:59:09+02:00 Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e ... Read More

Reka: Nuk ka datë për negociata pa reforma në gjyqësor

08/04/2019

Alsat 2019-04-08T12:50:27+02:00 Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa, Blerim Reka, një ditë më parë qëndroi në Kumanovë ku shpalosi ... Read More

Dardan Molliqaj martohet me ministren e Shqipërisë

03/04/2019

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj është martuar sot me ministren e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahinin. Këtë e bëri të ditur vetë Shahini, përmes një postimi ... Read More

Ministria e Drejtësisë fton opozitën shqiptare në negociata për PSP-në

25/03/2019

25 Mars 2019 / 13:01 Lëvizja Besa pranon se ka marrë ftesë nga Ministria e Drejtësisë për t’u përfshirë në negociata për Ligjin për Prokurorinë ... Read More

Gaxherri: Në momentin që Haradinaj e heq taksën, PDK do ta rrëzojë Qeverinë (Video)

12/03/2019

Deputetja e LDK-së në Kuvendin e Kosovës, Besa Gaxherri, ka thënë se me taksën po bëhet lojë nga partnerët e koalicionit qeverisës. Gaxherri, në “Debat ... Read More

Luzha: Gjermanët bënë koalicionin PDK-LDK, por tash janë kundër ndryshimit të kufijve (Video)

12/03/2019

Njohësja e zhvillimeve politike dhe opinionistja Besa Luzha ka thënë se Gjermania kishte ndikuar në formimin e koalicionit LDK-PDK. Luzha, në emisionin “Përballje” me gazetarin ... Read More