Tag: Besart

Kështu e uron Besart Halimi vajzën e tij për ditëlindje

26/05/2019

13:21 | 05/26/2019 Vajza e Besart Halimit sot feston ditëlindjen. Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen e saj dhe me këtë rast ai ... Read More

Bëri veprim të turpshëm, FFK e dënon rëndë futbollistin

27/04/2019

Besart Veseli është dënuar me një vit mos lojë nga FFK. Gjatë ndeshjes Vushtrria – Fushë Koosva, futbollisti vendas, Besart Veseli kishte sulmuar lojtarin kundërshtar ... Read More

Komisioni Disiplinor dënon Liridon Lecin e Besart Veselin

25/04/2019

Mbrojtësi i majtë i Dritës, Liridon Leci dhe mesfushori i Vushtrrisë, Besart Veseli, ishin kryefjalë e incidenteve të shkaktuara në ndeshjet e fundjavës në Superligë ... Read More

Besart Berisha rikthehet në Australi

09/04/2019

Sulmuesi kosovar Besart Berisha nuk po ia del të depërtojë në futbollin e Japonisë dhe me shumë mundësi do të kthehet në Australi. Kështu ka ... Read More

Realizim i rrallë i emblemës së UÇK-së në gëzhoja plumbash (Foto)

06/03/2019

Besart Gashi, i cili vitin e kaluar kishte punuar portretin e komandantit Adem Jashari me 200 mijë gëzhoja fishekësh, në 21-vjetorin e Epopesë së UÇK-së ... Read More