Tag: Besim

Këto janë shtatë gjëra që burrat u kushtojnë rëndësi tek gratë

08/06/2020

Ekziston një besim se burrat nuk u kushtojnë vëmendje detajeve të vogla dhe shohin vetëm gjëra që janë në sipërfaqe tek gratë Fakt është se ... Read More

Shenjat zodiakale me besimin më të madh tek vetja dhe aftësitë e tyre

05/06/2020

Këtu do të zbulojmë se cilat janë shenjat e zodiakut që kanë besim të madh në vetvete dhe në aftësitë e tyre. Mendoni se shenja ... Read More

​ Mbi 650 policë të angazhuar për zgjedhjet në veri

19/05/2019

Zëvendës drejtori Policisë së Kosovës për rajonin e veriut të vendit, Besim Hoti, ka thënë se situata në veri është tërësisht e qetë dhe nuk ... Read More

​Prokuroria e Pejës jep detaje për personin e arrestuar që para 30 vitesh kreu një vrasje

10/05/2019

Prokuroria Themelore e Pejës më 8 maj ka ekstraduar nga Zvicra për në Kosovë të pandehurit Besim Zenelaj ndaj të cilit tani është vendosur masa ... Read More

Icardi harron fushën, pozon nudo me gruan e tij

02/05/2019

Mauro Icardi me siguri nuk është pa besim, siç tregohet nga postimi i tij i fundit në Instagram, në të cilin sulmuesi i Interit paraqitet ... Read More

Lloris mendon se hapësirat e Kane mund të mbulohen, ka besim tek Son dhe Lucas Moura

15/04/2019

Lloris mendon se hapësirat e Kane mund të mbulohen, ka besim tek Son dhe Lucas Moura Kapiteni i Tottenham Hotspur, Hugo Lloris, është shprehur optimist ... Read More

Konfirmohet aktakuza ndaj të akuzuarve për rastin “Pronto”

03/04/2019

Gjykata Themelore në Prishtinë, e ka konfirmuar aktakuzën ndaj Adem Grabovcit, Besim Beqajt, Zenun Pajazitit dhe të tjerëve në rastin e njohur “Pronto”. Kështu, kjo ... Read More

Veseli: Kosova do të jetë qendër e inovacionit në Ballkan

29/03/2019

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, i shoqëruar nga ministri për Inovacion dhe Ndërmarrësi, Besim Beqaj, ka vizituar parkun e Inovacionit dhe Trajnimeve në Prizren ku ... Read More

Besimi i luhatur në BE-në

27/03/2019

Drejtuesit institucionalë të Kosovës, por edhe qytetarët e vendit, në përgjithësi kanë pasur besim të plotë ndaj institucioneve të Bashkimit Evropian, por besimi i tillë ... Read More

PSG e gatshme t’ia vazhdojë kontratën Thomas Tuchelit  

14/03/2019

PSG është eliminuar nga Liga e Kampionëve, por kryesia e klubit ka besim të madhe në trajnerin Thomas Tuchel. Parisienët edhe pse kishin fituar ndeshjen ... Read More

Vinicius: Luaj në ekipin më të mirë në botë

04/02/2019

Vinicius Junior është plot besim tek vetja dhe skuadra, ai është i lumtur me paraqitjet dhe nuk i frikësohet asgjëje që mund t’i sjellë e ... Read More

Zaev optimist: Parlamenti grek ta ratifikoj Marrëveshjen e Prespës

22/01/2019

22 Janar 2019 / 23:08 “Nuk mund që të mos kem besim tek kolegu im i dashur Aleksis Cipras. Ne kemi vënë firmat tona. Hapi ... Read More