Tag: besimin

Capello flet për transferimin e Ibrahimovic te Milan

01/01/2020

13:03 | 1 Janar 2020 13:03 | 1 Janar 2020 Fabio Capello ka besimin se Zlatan Ibrahimovic është një transferim i qëlluar nga Milan. Ish ... Read More

Ismaili: Një PDK e fortë, që shtrihet në gjithë Prishtinën

12/05/2019

Uran Ismaili ka kërkuar besimin për Kryetar të Degës së PDK-së në Prishtinë, në Kuvendin Zgjedhor që po mbahet sot, pasi procesi zgjedhor i zhvilluar ... Read More

Befasia e Benzemas, po kalon te gjiganti i Premierligës

08/04/2019

Karim Benzema po largohet nga Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Karim Benzema e ka humbur besimin e Florentino Perez, andaj do të shitet ... Read More

‘Ciao’ Gattuso, Milan po e transferon top trajnerin

08/04/2019

Milan e ka humbur besimin në Gennaro Gattuson. Gennaro Gattuso pritet të largohet nga Milani me të përfunduar ky sezon. Siç mëson The Mirror, skuadra ... Read More

Reka: Duke votuar kandidatin shqiptar, ndaloni eksodin shqiptar

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T16:23:48+02:00 Kandidatët për president vazhdojnë aktivitetet e tyre, për të fituar besimin e qytetarëve. Nga Dibra, kandidati për president Blerim Reka, I cili mbështetet ... Read More

Kolasinac i lumtur me lojën e Arsenal, por ka frikë nga Premierliga

05/04/2019

Mbrojtësi i Arsenal, Sead Kolasinac, ka shprehur besimin se skuadra e tij e meriton një vend në top katërshen e Premierligës këtë sezon. Me fitoren ... Read More

Tifozët kërkuan largimin e tij, Sarri thotë se do të punojë që t’i ndryshojë gjërat

31/03/2019

Sarri nuk e ka ndërmend të largohet nga Chelsea, edhe pse ka humbur tashmë besimin e tifozëve.Tifozët e “Bluve të Londrës” përgjatë gjithë ndeshjes me ... Read More

Chelsea me ultimatum ndaj Sarrit, italiani duhet ta fitojë Kupën e Ligës

20/02/2019

Italiani e ka humbur besimin e të gjithëve në klub, madje edhe vetë lojtarëve të klubit anglez. Maurizio Sarri do të zëvendësohet te skuadra e ... Read More

Zidane në vend të Sarrit te Chelsea

13/02/2019

Chelsea thuhet se e ka humbur besimin te Maurizio Sarri dhe pritet ta angazhojë Zinedine Zidanen. Sipas “The Sun”, që e përshkruan historinë si një ... Read More

Kosova do të kryesojë për dy vite Ditën Botërore të Pastrimit

26/01/2019

Rrepublika e Kosovës sot zyrtarisht ka marrë besimin e “Let’s Do It World”, për koordinimin dhe kryesimin e Ditës Botërore të Pastrimit, për dy vitet ... Read More

Emery dëshiron ta shes në janar Ozilin

14/01/2019

Mesfushori turko-gjerman ka humbur besimin e trajnerëve dhe zyrtarëve londinez. Unai Emery dëshiron të shohë teksa zyrtarët e klubit e shesin Mesut Ozilin. “Daily Mail” ... Read More

Solskjaer mund të mbetet trajner i Unitedit edhe sezonin e ardhshëm

08/01/2019

Ole Gunnar Solskjaer ka fituar tashmë besimin e lojtarëve të Manchester Unitedit. E përditshmja britanike, Mirror shkruan se norvegjezi ka kontratë me klubin anglez deri ... Read More