Tag: besohet

Man Unitedi i bën gati 200 milionë euro për treshen angleze

28/03/2019

Manchester Unitedi besohet se është duke u përgatitur për t’i transferuar tre futbollistë të rinj anglezë, Declan Rice, Jadon Sanchon dhe Aaron Wan-Bissakan, gjatë afatit ... Read More

Tri ushqimet që e shkaktojnë erën e keqe të gojës dhe që duhet t’i shmangni

20/03/2019

Era e keqe e gojës, që në mjekësi njihet si halitosis, besohet se i prek rreth 50% të popullsisë gjatë jetës së tyre. Ushqimet dhe ... Read More

Interi dhe Juventusi luftojnë për Chiesan

20/03/2019

Interi dhe Juventusi besohet se janë në luftë të ashpër për të nënshkruar me anësorin e Fiorentinas, Federico Chiesa. Sipas La Gazzetta dello Sport, Juventusi ... Read More

Demo e këngës “Starman” të David Bowiet del në ankand, vlerësohet se kushton rreth 12 mijë euro

12/03/2019

Një demo që besohet të jetë xhirimi i parë i këngës, “Starman”, David Bowie është nxjerrë në shitje në një ankand. Demo u regjistrua në ... Read More

Vidhen 200 koshere me bletë, shpërblim për atë që japë informata lidhur me hajnat (Foto)

25/02/2019

Brenda dy javësh, në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, janë vjedhur 200 koshere bletësh, që besohet se janë bartur me makinën piru. Meqenëse forcat e ... Read More

Migrena – vitaminat dhe mineralet që t’i përdorni në vend të ilaçeve

14/02/2019

Migrena është sëmundje mjaft e zakonshme dhe besohet se çdo i shtati person në botë është i prekur nga kjo – vetëm në Mbretërinë e ... Read More

Zbulohet çmimi i telefonit të ardhshëm LG, G8 ThinQ

11/02/2019

Besohet se LG do të lansoj ThinQ G8 në një ngjarje të veçantë më 24 shkurt, para MWC. Kompania jo vetëm që konfirmoi emrin e ... Read More

Interi vë në shitje Perisicin, alarmohen Atletico Madrid dhe Manchester United

23/01/2019

Interi besohet se ka vënë në shitje qysh për këtë afat kalimtar anësorin kroat, Ivan Perisic. Corriere dello Sport shkruan se Interi pas një takimi ... Read More

Interi ka gati ofertën për Andersenin

04/01/2019

Interi besohet të jetë gati të bëjë një ofertë mbrojtësin e Sampdorias, Joachim Andersen, por së pari duhet të shesin Joao Miranda. Veterani brazilian ka ... Read More

Interi synon rikthimin e Benassit, ofron Karamohin në këmbim

04/01/2019

Interi besohet të jetë i prirur për të sjellë Marco Benassin përsëri në klub, kështu që mund t’i ofrojë Fiorentinas, Yann Karamohin, në këmbim. Mesfushori ... Read More

Interi dhe Napoli në garë të madhe për Barellan

03/01/2019

Interi dhe Napoli besohet të jenë në bisedime me Cagliarin për talentin Nicolo Barella, por italian do të kushtonte rreth 50 milionë euro. Mesfushori italian ... Read More

Milani dëshiron ta huazojë Gabbiadinin, por Southamptoni pranon vetëm blerje

31/12/2018

Besohet se Milani kanë shfaqur interesim për Manolo Gabbiadinin, por Southamptoni nuk do të pranojë huazim me opsion blerje. Kuqezinjtë dëshirojnë të përforcojnë fazën sulmuese ... Read More