Tag: besojë

Sholtes shpreson për marrëveshje Kosovë-Serbi në muajt e ardhshëm

11/09/2018

Raportuesi i Parlamentit Evropian për Kosovën, Igor Sholtes, vazhdon të besojë se është në interes të BE-së, Serbisë dhe Kosovës arritja e një marrëveshje gjithëpërfshirëse ... Read More

Griezmann: Tash do të festojmë

15/07/2018

Sulmuesi francez, Antoine Griezmann, thotë se akoma nuk mund të besojë për suksesin e arritur në ‘Rusia 2018’. Kombëtarja e Francës u shpall kampion bote ... Read More

Gold AG i tronditur me vdekjen e Art Kurtit: Më thirre të takohemi në Gjakovë, e pabesueshme që do vi në varrimin tënd

24/04/2018

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, nuk ka mundur të besojë lajmin për vdekjen e aktorit të “O Sa Mirë”, Art Kurtit. Policia e Kosovës ... Read More

Ne besojmë deri në fund – Shaqiri synon tri fitore për Stoke Cityn

17/04/2018

Anësori shqiptar i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, ka deklaruar se ai vazhodn të besojë në sukses për skuadrën e tij. Ekipi i Paul Lambert ishte ... Read More

Pirlo: Juve nuk është eliminuar, gjithçka është e mundur

11/04/2018

Juventusi duhet që të besojë se është në gjendje për t’u kualifikuar ndaj Real Madridit, thotë Andrea Pirlo. Reali Madridi për pak sa nuk ka ... Read More