Tag: beson

Arteta konfirmon të ardhmen e Xhakës

02/01/2020

8:54 | 2 Janar 2020 08:54 | 2 Janar 2020 Mikel Arteta thotë se beson se mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka do të qëndrojë në ... Read More

Facebook me logo dhe strategji të re të brendit

05/11/2019

Kompania ka zbuluar një logo dhe strategjinë e re të brendit, për të cilën beson se do ta ndajë më qartë Facebook-un si një kompani ... Read More

Xavi befason: As Mbappe, as Neymar – ky mund të jetë lojtari që mund të mbërrijë nivelet e Messit dhe Ronaldos

18/09/2019

19:18 | 09/18/2019 Ikona e Barcelonës, Xavi beson se Raheem Sterling do të dalë në skenë si lojtari më i mirë në botë kur Lionel ... Read More

Apple po punon në një iPad të palosshëm me rrjet 5G

08/07/2019

Sipas ‘China’s Economic Daily News’, Jeff Lin, një analist me IHS Markit, beson se Apple po krijon fshehurazi një iPad të palosshëm me rrjet 5G. ... Read More

Van Gaal: Messi është fajtori për dështimin e Barcelonës në Ligën e Kampionëve

24/06/2019

14:15 | 06/24/2019 Ish trajneri i Barcelonës, Louis Van Gaal, beson se Lionel Messi është fajtori për dështimin e Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Trajneri ... Read More

Twitter fshin mijëra llogari të lidhura me qeverinë iraniane

14/06/2019

Kompania Twitter thotë se ka fshirë rreth 4.800 llogari të cilat beson se “janë të lidhura ose të mbështetura drejtpërdrejt nga qeveria iraniane” dhe i ... Read More

‘’De Jong ka bërë gabim që ka zgjedhur Barcelonën’’

03/06/2019

10:13 | 06/03/2019 Ish trajneri i Barcelonës, Louis van Gaal, beson se Frenkie de Jong ka bërë një gabim në zgjedhjen për të nënshkruar me ... Read More

Mourinho paralajmëron: Do të shihni edhe më shumë nga Balotelli

17/05/2019

23:40 | 05/17/2019 Ish trajneri i Inter, Jose Mourinho, beson se ish lojtari i tij, Mario Balotelli, do të përmirësohet akoma më shumë në të ... Read More

Sarri dorëzohet, thotë se Chelsea s’mund ta mbajë Hazardin

11/05/2019

8:10 | 11 Maj 2019 08:10 | 11 Maj 2019 Maurizio Sarri nuk beson se suksesi në Ligën e Evropës dhe sigurimi i një vendi ... Read More

Thaçi: Në Samitin e Berlinit e pamë se sa e dobët është Evropa

02/05/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi beson që Uashingtoni duhet të ketë rol në dialogun mes Kosovës dhe Serbisë pasi që Bashkimi Evropian është i dobët. ... Read More

Si vlerësohet në Kosovë samiti i Berlinit

02/05/2019

Kosova nuk i beson krejtësisht BE për dialogun me Serbinë, kërkon përfshirje të SHBA-së në proces. Për presidentin e Kosovës, perspektiva e premtuar e BE-së ... Read More

Qorrolli: Asociacionit “edhe nëse i dalin brirët” nuk mund të bëhet shtet i dytë brenda Republikës së Kosovës (Video)

30/04/2019

Profesori i së Drejtës Ndërkombëtare, Vigan Qorrolli beson se në fund të këtij viti do të përafrohen qëndrimet për arritjen e një marrëveshjeje ndërkombëtare mes ... Read More